Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrew Taylor
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 11 | +1.9% | SB | |
2 |
Josh Selig
Carrollwood Village Swim Team
|
Carrollwood Village Swim Team | 9 | – | PB | |
3 |
John Purcell
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 8 | – | PB | |
4 |
Robert Melsom
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 7 | – | ||
5 |
William Bell
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team | 6 | – | PB | |
6 |
Sam Craft
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 5 | – | ||
7 |
Thomas Austin
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 4 | +12.7% | PB | |
8 |
Clay Ballash
Land O'Lakes Lightning
|
Land O'Lakes Lightning | 3 | – | ||
9 |
Andrew Sanchez
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team | 2 | – | PB | |
10 |
Dane Christensen
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 1 | +5.0% | PB | |
11 |
Daniel Rodriguez
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | -1.5% | ||
12 |
Lachlan Maclaren
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | PB | |
13 |
Davey Bair
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | -2.5% | ||
14 |
Lance Swartz
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | ||
15 |
Nick Sevarino
Lakewood Ranch YMCA Waverunners
|
Lakewood Ranch YMCA Waverunners | – | – | ||
16 |
Nicholas Radford
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | ||
17 |
Rhett Baker
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | ||
18 |
Vayle Johnson
Lakewood Ranch YMCA Waverunners
|
Lakewood Ranch YMCA Waverunners | – | – | ||
19 |
Dylan Johnson
Lakewood Ranch YMCA Waverunners
|
Lakewood Ranch YMCA Waverunners | – | – | ||
20 |
Michael Badea
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | +0.7% | PB | |
21 |
Michael Weaver
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | PB | |
22 |
Bryce Phuphanich
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | -11.9% | ||
23 |
Morty Hanlon
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team | – | – | PB | |
24 |
Decker Deady
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team | – | – | ||
25 |
Andrew Bell
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team | – | – | ||
26 |
Keegan Mack
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | ||
27 |
Thomas Trieloff
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | +12.0% | PB | |
28 |
Diego Castellano
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | ||
29 |
Morgan Roszel
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch | – | – | ||
30 |
Cash Browning
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | ||
– |
Jonah Diner
West Coast Aquat
|
West Coast Aquat | NS | – | – | |
– |
Oliver Kurtz
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | ||
– |
Jake Diner
West Coast Aquat
|
West Coast Aquat | – | – |