Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Erika Erndl
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 24 | ||
2 |
Jessica Hodgson
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 21 | ||
3 |
Vien Nguyen
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 20 | ||
4 |
Ashly Isaacson
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 19 | PB | |
5 |
Clara Smiddy
AK Sharks
|
AK Sharks | 18 | ||
7 |
Kasey Schmidt
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 16 | ||
8 |
Cece Williams
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | ||
9 |
Emma Lincoln
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 14 | PB | |
10 |
Jessica Hespeler
Connecticut Aquatic Club
|
Connecticut Aquatic Club | 13 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
11 |
Elise Haan
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 11 | ||
12 |
Jennifer Marquez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 9 | ||
13 |
Alina Schulhofer
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 8 | ||
15 |
Monona Martin
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 6 | PB | |
16 |
Angela Cicenia
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 5 | PB | |
17 |
Isabel Reis
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 4 | ||
18 |
Lia Lombardi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 3 | ||
19 |
Lydia Musleh
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 2 | ||
20 |
Alexis Delisle
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 1 | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
21 |
Kyra Sarazen
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 667 | +3.8% | SB | |
22 |
Alena Kraus
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 661 | – | PB | |
23 |
Asia Langley
Connecticut Aquatic Club
|
Connecticut Aquatic Club | 612 | – | PB | |
24 |
Caroline Nava
Pine Crest
|
Pine Crest | 610 | – | ||
25 |
Sophia Oliva
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 610 | – | PB | |
26 |
Philomena Fiorenzi
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 599 | – | ||
27 |
Bridget Kelley
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 586 | – | PB | |
28 |
Chloe Adams
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 575 | – | PB | |
28 |
Courtney Bryant
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 575 | – | PB | |
30 |
Tyla Martin
Pine Crest
|
Pine Crest | 571 | – | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
31 |
Niki Urquidi
Gulliver Swim Club
|
Gulliver Swim Club | 608 | ||
32 |
Claudia Reyes
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 594 | ||
34 |
Sara Lacusky
Martin County Aquatics
|
Martin County Aquatics | 584 | PB | |
35 |
Mckayla Johnston
Beach Cities Swimming
|
Beach Cities Swimming | 582 | PB | |
36 |
Sophie Walker
Phoenix Swimming
|
Phoenix Swimming | 582 | ||
37 |
Miranda An
Phoenix Swimming
|
Phoenix Swimming | 580 | ||
38 |
Mary Rachel Durso
Beach Cities Swimming
|
Beach Cities Swimming | 572 | PB | |
39 |
Claire Kercheval-Roig
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 566 | PB | |
– |
Bella Garofalo
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | NS | – |