Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David Stevenson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 20 | – | ||
2 |
Hunter Dobrinsky
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 17 | +5.1% | PB | |
3 |
Dylan Luckmann
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | – | ||
4 |
Michael Long
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 15 | -0.3% | ||
5 |
Charlie Ragland
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 14 | – | ||
6 |
Caden Stier
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | -1.7% | ||
7 |
Connor Gustafson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 12 | -1.6% | ||
8 |
Zach Meighan
Green County Y
|
Green County Y | 11 | – | ||
9 |
Nate Klitzke
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 9 | +1.3% | PB | |
10 |
Chad Helmke
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 6.50 | +4.6% | PB | |
10 |
Brady Miller
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 6.50 | – | ||
12 |
Tyler Hansen
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 5 | – | ||
13 |
Carson Chavannes
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 4 | – | ||
14 |
Aiden Strath
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 3 | – | ||
15 |
Daniel Zelenovskiy
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 2 | -3.7% | ||
16 |
Benton Greenberg
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | 1 | +2.2% | PB | |
17 |
Emre Gunay
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | +17.7% | PB | |
18 |
Arya Deora
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | PB | |
19 |
Thomson Yatso
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +4.5% | PB | |
20 |
Joshua Weber
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -6.5% | ||
21 |
Sean Shrader
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | – | ||
22 |
Devin Pendergast
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | PB | |
23 |
Jackson Schoening
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – | ||
24 |
Jackson Lobitz
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +5.4% | PB | |
25 |
Derrek Hojnacki
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | – | -6.2% | ||
26 |
Colin Duller
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -5.4% | ||
27 |
Mitchell Meister
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +5.6% | PB | |
28 |
Nicholas Neuman
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +8.4% | PB | |
29 |
Jayden Thundercloud
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | +0.9% | PB | |
30 |
Andrew Li
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | PB | |
31 |
Kenny Herda
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | – | -1.3% | ||
32 |
Matthew Vayts
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | ||
33 |
Nikola Vojnovic
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
34 |
Matthew Jacob
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | – | ||
35 |
Ollie McCook
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | – | ||
36 |
Alton Salberg
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | – | ||
37 |
Dylan Tierney
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
38 |
Tyler Tierney
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
– |
Aidan Jacobsen
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – | |
– |
Elijah Himsel
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Logan Delgadillo
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Quinn Budde
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – |