Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ziyad Saleem
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 20 | +0.1% | PB | |
2 |
Brennan Dupont
Wausau Area Y Sw
|
Wausau Area Y Sw | 17 | – | PB | |
3 |
Caden Bjornstad
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +3.3% | PB | |
4 |
Travis Craig
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 15 | +2.4% | PB | |
5 |
Sam Bork
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 14 | -0.3% | ||
6 |
Oscar Blomback
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | -0.3% | ||
7 |
eli zimmerman
Green County Y
|
Green County Y | 12 | – | ||
8 |
Mark Hartlieb
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 11 | +1.9% | PB | |
9 |
Logan Lasecki
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 9 | +3.8% | PB | |
10 |
Young Liang
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 7 | +4.8% | PB | |
11 |
Joe Lorenz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 5.50 | +5.2% | PB | |
11 |
Kevin Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 5.50 | +1.8% | PB | |
13 |
Caleb Kubiak
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 4 | +4.2% | PB | |
14 |
Victor Kostov
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 3 | – | ||
15 |
Colin Senke
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 2 | +2.7% | PB | |
16 |
Ben Wellnitz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Jonah Gunnink
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | – | +3.8% | PB | |
18 |
Will Gilbert
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +2.5% | PB | |
19 |
Jackson Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
20 |
Luke Kobza
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | +0.4% | PB | |
21 |
Mikhail Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | +0.4% | PB | |
22 |
Mason Stimson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +3.0% | PB | |
23 |
Nathan Halbach
DFAC
|
DFAC | – | +5.7% | PB | |
24 |
Kyle Connor
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | +1.4% | PB | |
25 |
Conner Arneson
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +1.1% | PB | |
26 |
Koby Renfert
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +7.5% | PB | |
27 |
Liam Hogan
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
28 |
Edward Chen
Unattached
|
Unattached | – | -2.1% | ||
29 |
Luke Bennin
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +0.2% | PB | |
30 |
Aj Terry
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
31 |
Jacob Ketterling
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -1.1% | ||
32 |
Cooper Herr
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | +4.9% | PB | |
33 |
Lucas Thibert
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | -2.9% | ||
34 |
Campbell Sullivan
DFAC
|
DFAC | – | +1.3% | PB | |
35 |
Nate Wisniewski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +0.1% | PB | |
36 |
Davis Petersen
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -0.7% | ||
37 |
Thomas Bennett
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -3.9% | ||
38 |
Gable Buck
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
39 |
Aiden Beth
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +8.2% | PB | |
40 |
Andrew Herman
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | -2.4% | ||
– |
Ethan Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | ||
– |
Jared Gibson
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
– |
Broderick Roost
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | NS | – | – | |
– |
Ethan Braatz
DFAC
|
DFAC | NS | – | – |