Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonny Marshall
Firestone Akron
|
Firestone Akron | 11 | – | PB | ||
2 |
Scotty Buff
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 9 | +3.6% | SB | ||
3 |
Joe Swain
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | 8 | – | PB | ||
4 |
Jarrett Payne
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | 7 | -0.9% | |||
5 |
William Gao
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 6 | +1.5% | PB | ||
6 |
Evan Peters
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | 5 | +0.5% | PB | ||
7 |
Will Retsch
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 4 | +5.1% | PB | ||
8 |
Will Dietz
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 3 | – | |||
9 |
Ganesh Sivaramakrishnan
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 2 | – | |||
10 |
Ben Sheets
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 1 | +2.6% | PB | ||
11 |
Josh Rooney
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | PB | ||
12 |
Andrew White
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | ||
13 |
Connor Seeley
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | +5.3% | SB | ||
14 |
Krys Gorski
YMCA Geauga Otters
|
YMCA Geauga Otters | – | +3.3% | PB | ||
15 |
Parker Sterlitz
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | +2.5% | SB | ||
16 |
Nathan Phillips
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | |||
17 |
Tyler Williams
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | +1.5% | SB | ||
18 |
Iason Cho
Novi Sturgeons
|
Novi Sturgeons | – | +2.1% | SB | ||
19 |
Adi Pattada
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | – | – | PB | ||
20 |
Daniel Wang
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | ||
21 |
Ethan Neal
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | +3.5% | SB | ||
22 |
Levi Hansen
Cavalier Swim Cl
|
Cavalier Swim Cl | – | +1.9% | SB | ||
23 |
Andrew lewis
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | ||
24 |
Justin Nowicki
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | – | -0.7% | |||
25 |
Holden Thomas
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | +3.2% | PB | ||
26 |
Roman Sawicki
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | |||
27 |
Alex Palmer
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | – | +2.4% | PB | ||
28 |
Myles Vasta
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | – | +2.0% | PB | ||
29 |
Alex Cucu
Swim United
|
Swim United | – | – | |||
30 |
Evan Blazer
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | – | |||
31 |
Matthew Hinman
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | – | +6.1% | SB | ||
32 |
Jon Ratka
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | |||
33 |
Brayden Morford
Swim United
|
Swim United | – | +0.2% | PB | ||
34 |
Hayden Price
Piranha Aquatics
|
Piranha Aquatics | – | +1.8% | PB | ||
35 |
Owen Tekelenburg
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | +5.3% | SB | ||
36 |
Dom Gasper
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | – | |||
37 |
Ben Davis
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | |||
38 |
Parker Weigel
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | – | – | PB | ||
39 |
Brady Link
CLE Swimming
|
CLE Swimming | – | +2.7% | PB | ||
40 |
Alex Pesek
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | +3.2% | SB | ||
41 |
Justin Barzellato
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | |||
42 |
Matthew Klepchick
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | ||
43 |
Kyle Fulton
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | +2.0% | SB | ||
44 |
Frank Walton
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | +1.4% | SB | ||
45 |
Chase Fyffe
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | LGLC | – | – | ||
46 |
Liam Randolph
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | |||
– |
Kyle McCullough
Novi Sturgeons
|
Novi Sturgeons | NS | – | – |