Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Avery Antoniewski
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 20 | +3.9% | PB | |
2 |
Joy Liu
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 17 | +2.4% | PB | |
3 |
Brooklyn Haugen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 16 | +2.9% | PB | |
4 |
Hannah Pagels
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 15 | +0.5% | PB | |
5 |
Emma Sina
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 14 | +1.6% | PB | |
6 |
Suzanna Lowery
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 13 | +1.3% | PB | |
7 |
Baya Burke
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 12 | +1.2% | PB | |
8 |
Georgia Grant
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 11 | +9.0% | PB | |
9 |
Serene Mejos
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 9 | +3.0% | PB | |
10 |
Mallory Heil
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 7 | +0.2% | PB | |
11 |
Erica Perez
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 6 | +1.9% | PB | |
12 |
Lucy Paradis
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 5 | +0.1% | PB | |
13 |
Raelyn Warnecke
Watertown
|
Watertown | 4 | +3.1% | PB | |
14 |
Lucy Diggins
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 3 | +4.7% | PB | |
15 |
Jennifer Werth
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 2 | +2.3% | PB | |
16 |
Elle Regan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 1 | -0.7% | ||
17 |
Abby Beyler
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +8.6% | PB | |
18 |
Resi Leverty
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | – | -0.2% | ||
19 |
Brielle Engel
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – | ||
20 |
Laini Wanner
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | -3.9% | ||
21 |
Reese Jankowski
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +2.5% | PB | |
22 |
Amara Smith
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.9% | ||
23 |
Peyton Pascal
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.2% | PB | |
24 |
Kaylee Kuptz
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +6.4% | PB | |
25 |
Rebekah Wheeler
Watertown
|
Watertown | – | – | ||
26 |
Kate Keehan
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
27 |
Evie Dixson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | -1.1% | ||
28 |
Josephine Yttre
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +5.4% | PB | |
29 |
Lauren Barnes
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +1.3% | PB | |
30 |
Leah Buchan
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +3.2% | PB | |
31 |
Caroline Nielsen
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | – | -1.6% | ||
32 |
Moira Keenan
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | -1.4% | ||
33 |
Celia Garthwait
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -0.4% | ||
34 |
Allison Rabideau
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -0.5% | ||
35 |
Lillianna Joecks
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +2.6% | PB | |
36 |
Madeleine Christianson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -8.9% | ||
37 |
Quinn Thompson
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -1.5% | ||
– |
Rachel Burzynski
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | ||
– |
Aliena Deede
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – |