Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Completed
Dec 7–8, 2019
LCM
Poznań, POL
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Meet Dashboard
100 Individual
Event
50 Individual
100 Individual
200 Individual
400 Individual
800 Individual
Women
Gender
Men
Women
Open
Age Group
All Age Groups
Open
12 - 17
Timed Finals
Name
Team
Time
RT
Imp
1
Ekaterina Mikhailushkina
Ярославская область
Ярославская область
38.63
0.90
–
2
Yichuan Xu
China
China
39.82
0.98
–
3
Simin Liu
China
China
40.16
0.90
–
4
Valeria Baranovskaya
ASBL Aquani Nivelles
ASBL Aquani Nivelles
40.26
0.99
–
5
Alexsandra Skurlatova
Томская область
Томская область
40.34
0.88
–
6
Alina Nalbandian
Perm Region
Perm Region
40.80
1.01
–
7
Viktoriia Uvarova
Ukraine
Ukraine
40.94
0.90
–
8
Maria Patlasova
Novosibirsk
Novosibirsk
42.09
0.95
–
9
Zuzanna Rzepka
Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie -Zdrój
Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie -Zdrój
42.14
1.02
-4.1%
9
Michele Rütze
SG Einheit Dresden-Mitte e.V.
SG Einheit Dresden-Mitte e.V.
42.14
0.91
-5.4%
11
Valentyna Rieznik
Ukraine
Ukraine
42.24
1.03
-1.9%
12
Julia Malachowska
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
42.39
0.91
–
13
Barbora Sladeckova
Czech Republic
Czech Republic
42.53
0.93
–
14
Anita Szabó
Debreceni Búvárklub
Debreceni Búvárklub
43.02
0.89
–
15
Marina Novozhilova
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
43.12
1.00
–
16
Kinga Malachowska
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
43.30
0.95
–
17
Rebeka Szucs
Debreceni Búvárklub
Debreceni Búvárklub
43.55
0.88
–
18
Aleyna Franke
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
44.07
0.92
–
19
Katarina Vos
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
44.44
0.88
–
20
Viktoria Partsakhashvili
Томская область
Томская область
44.68
1.06
-9.1%
21
Margarita Russo
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
45.35
0.90
–
22
Beáta Bielkova
KSP DELFIN Zilina
KSP DELFIN Zilina
46.04
0.88
–
23
Saki Shimizu
Japan
Japan
46.39
0.90
–
24
Aleksandra Kaszkiel
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
46.87
0.99
–
25
Wiktoria Plazińska
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
49.18
1.06
–
26
Kristyna Janouskova
PARDUBICE
PARDUBICE
49.60
1.04
-12.2%
27
Hin Tsun Wong
Silvery Shark Sport Association
Silvery Shark Sport Association
51.63
0.91
–
28
Désiré Tiu
CNC Les Flippers Ciney
CNC Les Flippers Ciney
54.34
0.98
–
–
Kateryna Kukhar
Ukraine
Ukraine
NS
1.00
–
–
Michaela Szaboova
SPORT CLUB Senec
SPORT CLUB Senec
NS
–
–
Events
Close
Dummy text
1
50 Individual Men
2
50 Individual Women
3
50 Individual Men (12 - 17)
4
50 Individual Women (12 - 17)
5
800 Individual Men
6
800 Individual Women
7
800 Individual Men (12 - 17)
8
800 Individual Women (12 - 17)
9
50 Individual Men
10
50 Individual Women
11
50 Individual Men (12 - 17)
12
50 Individual Women (12 - 17)
13
200 Individual Men
14
200 Individual Women
15
200 Individual Men (12 - 17)
16
200 Individual Women (12 - 17)
17
100 Individual Men
18
100 Individual Women
19
100 Individual Men (12 - 17)
20
100 Individual Women (12 - 17)
21
100 Individual Men
22
100 Individual Women
23
100 Individual Men (12 - 17)
24
100 Individual Women (12 - 17)
25
100 Individual Men
26
100 Individual Women
27
100 Individual Men (12 - 17)
28
100 Individual Women (12 - 17)
29
400 Individual Men
30
400 Individual Women
31
400 Individual Men (12 - 17)
32
400 Individual Women (12 - 17)
33
50 Individual Men
34
50 Individual Women
35
50 Individual Men (12 - 17)
36
50 Individual Women (12 - 17)
37
200 Individual Men
38
200 Individual Women
39
200 Individual Men (12 - 17)
40
200 Individual Women (12 - 17)
41
400 Relay Men
42
400 Relay Women
43
400 Relay Men (12 - 17)
44
400 Relay Women (12 - 17)
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay