Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Completed
Dec 7–8, 2019
LCM
Poznań, POL
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Meet Dashboard
50 Individual
Event
50 Individual
100 Individual
200 Individual
400 Individual
800 Individual
Women
Gender
Men
Women
12 - 17
Age Group
All Age Groups
Open
12 - 17
Timed Finals
Name
Team
Time
RT
1
Dorottya Pernyész
Mátrai Erőmű Búvárklub
Mátrai Erőmű Búvárklub
22.30
0.89
2
Zsófia Linzenbold
Debreceni Búvárklub
Debreceni Búvárklub
22.52
0.86
3
Sofiya Lamakh
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
22.61
0.87
4
Yevheniia Tymoshenko
Ukraine
Ukraine
23.03
0.99
5
Palina Varabyova
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
23.06
0.83
6
Yuliya Harelava
Belarus
Belarus
23.54
0.96
7
Kateryna Isaikova
Ukraine
Ukraine
23.74
0.98
8
Lolita Golubeva
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
23.78
0.83
9
Marina Shushkina
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
23.90
1.06
10
Natalia Hatalska
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
23.97
0.92
11
Ekaterina Mineeva
Novosibirsk
Novosibirsk
24.04
0.97
12
Lada Suslova
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
24.05
0.86
13
Inez Jesiołowska
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
24.10
0.99
14
Sofiia Antoniak
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
24.14
0.91
15
Aleksandra Chmielewska
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
24.21
0.93
16
Alona Shepel
Ukraine
Ukraine
24.23
0.94
17
Sylwana Piechocka
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
24.29
0.88
18
Jolanta Siódmiak
KS Laguna 24 Toruń
KS Laguna 24 Toruń
24.30
0.85
19
Hana Vasilova
KVS Barakuda
KVS Barakuda
24.32
0.93
20
Marina Dainakova
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
24.42
1.05
21
Adela Zapletalova
FAST FINS CZ
FAST FINS CZ
24.48
0.91
22
Vasiliauskaite Neda
GINTARAS SC
GINTARAS SC
24.76
0.89
23
Honoka Yasui
Japan
Japan
24.78
0.92
24
Akseniia Tiutiunyk
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
24.98
0.89
25
Simona Heglasova
KSP DELFIN Zilina
KSP DELFIN Zilina
25.09
0.98
26
Vanesa Lacskova
SPORT CLUB Senec
SPORT CLUB Senec
25.29
0.90
27
Sofiia Georgieva
Тульская область
Тульская область
25.31
0.90
28
Valeriia Dudchenko
Тульская область
Тульская область
25.35
0.94
29
Seline Cepaite
HIPERIONAS
HIPERIONAS
25.38
0.91
30
Boguzaite Siniga
GINTARAS SC
GINTARAS SC
26.46
0.93
31
Martyna Petraskaite
HIPERIONAS
HIPERIONAS
26.90
0.85
–
Tetiana Khrypunova
Ukraine
Ukraine
NS
0.89
–
Marta Humerczyk
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
NS
0.92
–
Balbina Sikora
UKS Tri-Sea Mewa Wladyslawowo
UKS Tri-Sea Mewa Wladyslawowo
NS
0.90
–
Zlata Maksimchuk
SK Aquamarine
SK Aquamarine
NS
0.96
–
Ľuboslava P. Rajtárová
Vodný svet Zvolena
Vodný svet Zvolena
NS
0.89
–
Emilie-Nora May
Berliner TSC
Berliner TSC
NS
0.94
–
Mariya Filimonova
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
NS
0.94
–
Paulina Vasiliauskaitė
HIPERIONAS
HIPERIONAS
NS
0.91
–
Viktorija Petraskaite
HIPERIONAS
HIPERIONAS
NS
1.18
–
Polina Solntceva
Челябинская область
Челябинская область
NS
–
Events
Close
Dummy text
1
50 Individual Men
2
50 Individual Women
3
50 Individual Men (12 - 17)
4
50 Individual Women (12 - 17)
5
800 Individual Men
6
800 Individual Women
7
800 Individual Men (12 - 17)
8
800 Individual Women (12 - 17)
9
50 Individual Men
10
50 Individual Women
11
50 Individual Men (12 - 17)
12
50 Individual Women (12 - 17)
13
200 Individual Men
14
200 Individual Women
15
200 Individual Men (12 - 17)
16
200 Individual Women (12 - 17)
17
100 Individual Men
18
100 Individual Women
19
100 Individual Men (12 - 17)
20
100 Individual Women (12 - 17)
21
100 Individual Men
22
100 Individual Women
23
100 Individual Men (12 - 17)
24
100 Individual Women (12 - 17)
25
100 Individual Men
26
100 Individual Women
27
100 Individual Men (12 - 17)
28
100 Individual Women (12 - 17)
29
400 Individual Men
30
400 Individual Women
31
400 Individual Men (12 - 17)
32
400 Individual Women (12 - 17)
33
50 Individual Men
34
50 Individual Women
35
50 Individual Men (12 - 17)
36
50 Individual Women (12 - 17)
37
200 Individual Men
38
200 Individual Women
39
200 Individual Men (12 - 17)
40
200 Individual Women (12 - 17)
41
400 Relay Men
42
400 Relay Women
43
400 Relay Men (12 - 17)
44
400 Relay Women (12 - 17)
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay