Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Completed
Dec 7–8, 2019
LCM
Poznań, POL
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Meet Dashboard
50 Individual
Event
50 Individual
100 Individual
200 Individual
400 Individual
800 Individual
Men
Gender
Men
Women
Open
Age Group
All Age Groups
Open
12 - 17
Timed Finals
Name
Team
Time
RT
1
Zhenbo Tong
China
China
14.10
0.86
2
Vladimir Zhuravlev
Novosibirsk
Novosibirsk
14.38
–
3
Aleksey Kazantsev
Novosibirsk
Novosibirsk
14.73
0.96
4
Zhuoheng Li
China
China
14.78
0.85
5
Denys Lievin
Ukraine
Ukraine
14.88
0.90
6
Filip Nowak
UKS DELFINEK Chodzież
UKS DELFINEK Chodzież
15.40
0.78
7
Vyacheslav Noskov
Челябинская область
Челябинская область
15.52
–
8
Maksym Khambir
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
15.55
0.97
9
Stepan Vorobyev
Свердловская область / Sverdlovsk
Свердловская область / Sverdlovsk
15.56
0.91
10
Riki Watabe
Japan
Japan
15.66
0.78
11
Stefano Figini
GS Fiamme Oro Roma
GS Fiamme Oro Roma
15.68
0.94
12
Ikuya Miyashita
Japan
Japan
15.76
0.86
13
Sidney Zeuner
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
15.80
0.90
14
Vitaliy Grachev
Ярославская область
Ярославская область
15.92
–
15
Dmytro Gaponenko
Ukraine
Ukraine
15.96
0.86
16
Denis Vorobtcov
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
16.04
–
17
Kazunagi Satake
Japan
Japan
16.09
0.99
18
Lorenzo Caronno
NPS MILAN
NPS MILAN
16.18
0.90
18
Mateusz Szurmiej
UKS Tri-Sea Mewa Wladyslawowo
UKS Tri-Sea Mewa Wladyslawowo
16.18
0.94
20
Mattheo Baglio
Pays D'aix Natation
Pays D'aix Natation
16.19
0.87
21
Denis Grubnik
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
16.22
–
22
Tsz Chung Stephen Chan
Silvery Shark Sport Association
Silvery Shark Sport Association
16.69
0.83
23
Matěj Hruška
PK Slávia Liberec
PK Slávia Liberec
16.87
0.89
24
Aleksandr Iudintsev
Челябинская область
Челябинская область
17.11
0.84
25
Luca Milazzo
NPS MILAN
NPS MILAN
17.12
1.00
26
Martin Decky
Czech Republic
Czech Republic
17.26
0.90
27
Oleh Vereta
SK OASIS Malyn
SK OASIS Malyn
17.53
–
28
Josef Cimburek
PARDUBICE
PARDUBICE
17.54
1.00
29
Felix Wahlstadt
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
SC DHfK Leipzig e.V. (TC)
17.71
0.86
–
Anton Merezko
Spordiklubi Fortuna
Spordiklubi Fortuna
NS
0.87
–
Vladyslav Palchevskyi
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
NS
0.98
–
Oleksandr Pryshchepnyi
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
NS
0.91
–
Evgeny Kurin
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
NS
0.87
Events
Close
Dummy text
1
50 Individual Men
2
50 Individual Women
3
50 Individual Men (12 - 17)
4
50 Individual Women (12 - 17)
5
800 Individual Men
6
800 Individual Women
7
800 Individual Men (12 - 17)
8
800 Individual Women (12 - 17)
9
50 Individual Men
10
50 Individual Women
11
50 Individual Men (12 - 17)
12
50 Individual Women (12 - 17)
13
200 Individual Men
14
200 Individual Women
15
200 Individual Men (12 - 17)
16
200 Individual Women (12 - 17)
17
100 Individual Men
18
100 Individual Women
19
100 Individual Men (12 - 17)
20
100 Individual Women (12 - 17)
21
100 Individual Men
22
100 Individual Women
23
100 Individual Men (12 - 17)
24
100 Individual Women (12 - 17)
25
100 Individual Men
26
100 Individual Women
27
100 Individual Men (12 - 17)
28
100 Individual Women (12 - 17)
29
400 Individual Men
30
400 Individual Women
31
400 Individual Men (12 - 17)
32
400 Individual Women (12 - 17)
33
50 Individual Men
34
50 Individual Women
35
50 Individual Men (12 - 17)
36
50 Individual Women (12 - 17)
37
200 Individual Men
38
200 Individual Women
39
200 Individual Men (12 - 17)
40
200 Individual Women (12 - 17)
41
400 Relay Men
42
400 Relay Women
43
400 Relay Men (12 - 17)
44
400 Relay Women (12 - 17)
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay