Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Steven Catala
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 9 | – | ||
2 |
Brooks Haller
Dallas Mustangs
|
Dallas Mustangs | 7 | +3.4% | PB | |
3 |
Bryson Chiu
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | 6 | – | ||
4 |
Travis Floyd
COM Aquatics
|
COM Aquatics | 5 | – | ||
5 |
Rustin Green
Unattached
|
Unattached | 4 | +0.0% | SB | |
6 |
Jace Shults
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | 3 | – | ||
7 |
Mike Verdeyen
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | 2 | – | ||
8 |
Alex McCure
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 1 | -0.4% | ||
9 |
Stu Silver
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | – | PB | |
10 |
Greg Bliss
South West Aquatics Of Texas
|
South West Aquatics Of Texas | – | -0.3% | ||
11 |
Jamie Stults
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | +1.4% | PB | |
12 |
Dale Silver
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | +0.5% | PB | |
13 |
Chris Ginder
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | PB | |
14 |
Andy Islip
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | – | PB | |
15 |
Evan Dunn
Extreme Aquatic Team
|
Extreme Aquatic Team | – | – | PB | |
16 |
Michael Smalley
Dallas Mustangs
|
Dallas Mustangs | – | +1.2% | PB | |
17 |
Scott Parsons
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | – | – | PB | |
18 |
Ben Newell
Unattached
|
Unattached | – | -0.4% | ||
19 |
Andrew Trowbridge
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
20 |
Anthony Kit
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | – | ||
21 |
Kristofer Bjerga
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | ||
22 |
Robert James
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | – | – | ||
23 |
Cameron Huddleston
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | – | – | PB | |
24 |
Jay Rowland
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | -0.1% | ||
25 |
Cole Schlitter
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | – | – | ||
26 |
Terry Mosher
Unattached
|
Unattached | – | +0.3% | PB | |
27 |
Dan O'Brien
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | – | – | ||
28 |
Jesse Booher
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | – | +0.1% | SB | |
29 |
Jeremy Davidson
MARS Swimming
|
MARS Swimming | – | – | PB | |
30 |
Curt Mega
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
31 |
Trent Gentry
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | – | – | ||
32 |
Mark Weber
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | – | – | ||
33 |
Tyler Cameron
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | -1.2% | ||
34 |
Alex Palmer
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David Michaels
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | 9 | – | ||
2 |
Bradley Lowry
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | 7 | +2.6% | SB | |
3 |
Michael WU
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 6 | – | PB | |
4 |
John Bannon
Dallas Mustangs
|
Dallas Mustangs | 5 | – | PB | |
5 |
Chuck Zhou
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 4 | – | PB | |
6 |
Clint Hallum
Dallas Mustangs
|
Dallas Mustangs | 3 | -0.4% | ||
7 |
Garrett Robberson
Extreme Aquatic Team
|
Extreme Aquatic Team | 2 | – | ||
8 |
Stephen Yang
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 1 | +1.0% | PB | |
9 |
O Grey
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | – | – | PB | |
10 |
Jack Lin
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | +0.9% | PB | |
11 |
Ham Jordan
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | – | PB | |
12 |
Austin Bracy
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | ||
13 |
Kenneth Clark-Fernandez
Unattached
|
Unattached | – | -0.7% | ||
14 |
Cris Ray
Unattached
|
Unattached | – | -0.9% | ||
15 |
Erin Lewis
South West Aquatics Of Texas
|
South West Aquatics Of Texas | – | – | ||
16 |
Cody Patrick
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | – | +1.2% | PB | |
17 |
Hank Harris
Extreme Aquatic Team
|
Extreme Aquatic Team | – | – | ||
18 |
Connor Antkowski
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | +2.5% | PB | |
19 |
Houston Scarborough
COM Aquatics
|
COM Aquatics | – | – | ||
20 |
Andrew Painter
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | PB | |
21 |
Carlos De La Garza
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | – | PB | |
22 |
Robert Steele
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | – | +3.8% | SB | |
23 |
Michael Randall
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trey Gregory
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | 9 | +1.8% | PB | |
2 |
Sean Chang
Unattached
|
Unattached | 7 | +1.0% | PB | |
3 |
Travis Kasinger
Unattached
|
Unattached | 6 | -0.9% | ||
4 |
Taylor Bradham
Unattached
|
Unattached | 5 | – | PB | |
5 |
David Kim
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 4 | -1.5% | ||
6 |
Jason Wan
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | 3 | -2.1% | ||
7 |
Mitchell Foster
Unattached
|
Unattached | 2 | – | PB | |
8 |
Matthew Pittman
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 1 | +0.8% | PB | |
9 |
Andrew Silver
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | +2.5% | PB | |
10 |
Nicholas Petrovich
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | PB | |
11 |
DJ Taylor
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | -2.5% | ||
12 |
Matthew Nguyen
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | – | – | ||
13 |
Ryan Lane
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | PB | |
14 |
Jon Ropson
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | +3.3% | PB | |
15 |
Evan Hall
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | – | PB | |
16 |
Logan Testi
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
17 |
Freddie O'Lenick
MARS Swimming
|
MARS Swimming | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eegan Groome
Unattached
|
Unattached | 9 | – | PB | |
2 |
Scott Moltner
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 7 | -1.5% | ||
3 |
Nick Bergstein
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 6 | -0.4% | ||
4 |
Brandon Gabay
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 5 | -2.1% | ||
5 |
Kevin XU
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 4 | – | ||
6 |
Sam Murphy
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | 3 | – | PB | |
7 |
PJ Taylor
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 2 | -1.8% | ||
8 |
Zach Howes
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 1 | +1.3% | PB | |
9 |
Seth Stubblefield
COM Aquatics
|
COM Aquatics | – | – | ||
10 |
Kevin Munch
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | -1.5% | ||
11 |
Michael Quam
Academy of Texas Aquatic Champions
|
Academy of Texas Aquatic Champions | – | – | PB | |
12 |
Connor Nolan
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | -2.5% | ||
13 |
Ted Singley
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – | PB | |
– |
Edward Hunt
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | – | – | ||
– |
Curtis Goss
North Texas Nadadores
|
North Texas Nadadores | – | – |