Swimcloud
FL IRSC Stanton C. Craigie Memorial Swim Invite

FL IRSC Stanton C. Craigie Memorial Swim Invite

  • Completed
  • Feb. 05–07, 2021
  • SCY
  • Fort Pierce, FL
15 and over, Timed Finals, #18
Name Team Time FINA Imp
1 Aramis Rivera Indian River logo PB
2 Carlos Cartagena-Diaz Indian River logo PB
3 Brennan Hammond Indian River logo
4 Michael Deans Indian River logo
5 Caleb Brandon Indian River logo
6 John Zeiger Indian River logo
7 Dylan Hacker Indian River logo
8 Luke Altmann Indian River logo
9 Freddie Cole
10 Lucas Lindblom Indian River logo
11 Aaron Malecki Indian River logo
12 Franco Bragan-Fitzgerald TREASURE COAST SWIMMING logo PB
13 Jaccob Camp Indian River logo
14 Kyle Loi Rocoa of Brevard logo
15 Stephen Lopez Highlander Aquatic Club logo PB
16 Colin Glennon Indian River Aquatics logo PB
17 Victor Gil Lake Lytal Lightning logo PB
18 Nicholas Jackman TREASURE COAST SWIMMING logo PB
19 David Cox Rocoa of Brevard logo -1.5%
20 Michael Hill TREASURE COAST SWIMMING logo 0.0%
21 Evan Pelletier Martin County Aquatics logo PB
22 Dak Benson Titusville Swim logo
23 Aras Kavaliauskas Indian River Aquatics logo
24 Juan Rojas Triana PB
25 Casey Cole Central Brevard logo
26 Delyn McDonald Kissimmee Swim Association logo +0.1% PB
27 Dillon Elliott Rocoa of Brevard logo
28 Liam McGuire Rocoa of Brevard logo -0.6%
29 Diego Beecher Treasure Coast Aquatics logo PB
30 Matthew Struble Cocoa Beach Tsunami Swimmers logo +1.2% PB
31 Jace Domster TREASURE COAST SWIMMING logo PB
32 Nash Fuller TREASURE COAST SWIMMING logo -2.0%
33 Sebastian Paez Indian River Aquatics logo
34 Shamar Washington Titusville Swim logo
35 Ryan Rose Lake Lytal Lightning logo
36 Marcus Lima Indian River Aquatics logo
37 Noah DiBernardo Indian River Aquatics logo PB
38 Sebastian Balfour Lake Lytal Lightning logo
39 Jayce Masters Indian River Aquatics logo PB
40 Daniel Monzon Indian River Aquatics logo
41 Karl Cruz Brevard Swim Club logo
42 Nicholas Testa Indian River Aquatics logo
43 Luis Barba Montverde Aquatics Club logo
44 Robert Sharkey TREASURE COAST SWIMMING logo
45 Zack Meserole Lake Lytal Lightning logo PB
Anthony Ambrosi Kissimmee Swim Association logo NS
Roberto Quiroz Kissimmee Swim Association logo NS
Sammy Habboub Cocoa Beach Tsunami Swimmers logo NS
Raul Ocasio-Samo Lake Lytal Lightning logo NS
13-14, Timed Finals, #18
Name Team Time FINA Imp
1 Hayden Lester Titusville Swim logo +3.0% PB
2 Marcus Garland Greenwood Tiger Sharks logo PB
3 Henry Hazell TREASURE COAST SWIMMING logo PB
4 Arturo Campuzano Lake Lytal Lightning logo PB
5 William Struble Cocoa Beach Tsunami Swimmers logo +0.0% PB
6 Sirui Wang Indian River Aquatics logo PB
7 Gabriel Guglietta Indian River Aquatics logo PB
8 Ryder Racinelli Georgia Coastal Aquatic Team logo -0.3%
9 Manuel Caramb Lake Lytal Lightning logo PB
10 Dillon Spooner Indian River Aquatics logo PB
10 Gavin Kirby Central Brevard logo +3.7% PB
12 Andres Ordonez Montverde Aquatics Club logo PB
13 Antoine Sharp Lake Lytal Lightning logo PB
14 Jaxson Brookshier Titusville Swim logo +1.2% PB
15 Rosser Jurgens Kissimmee Swim Association logo -1.3%
16 Roman Kull Indian River Aquatics logo PB
17 Daniel Shipman Martin County Aquatics logo
18 Noah Adams Montverde Aquatics Club logo
19 Elian Giangreco Montverde Aquatics Club logo
20 Tristan Brassington Lake Lytal Lightning logo
21 Aiden Brown Indian River Aquatics logo
22 Edward Resetniks Montverde Aquatics Club logo PB
23 Paul Blackburn Lake Wales Blue Marlins logo
24 Courtney Bailey Lake Lytal Lightning logo
25 Eric Jurski Montverde Aquatics Club logo
26 Lucas Paez Montverde Aquatics Club logo
27 River Dennis Central Brevard logo +6.5% PB
28 Enzo Widjaja Brevard Swim Club logo
29 Brody Metzger Martin County Aquatics logo
30 Jeronimo Rojas PB
31 Rio Lima Indian River Aquatics logo
32 Edward Brankey Rocoa of Brevard logo PB
33 Ethan Behr Lake Wales Blue Marlins logo PB
34 Juan Paez Indian River Aquatics logo PB
35 Cameron Howell Lake Lytal Lightning logo PB
36 Tyler Campbell Indian River Aquatics logo
37 Myles Armstrong Indian River Aquatics logo PB
38 Paul Mukhamedov Indian River Aquatics logo PB
Connor Brown Central Brevard logo DQ
Jeffrey Correa Indian River Aquatics logo DQ
Alexander Lopez Indian River Aquatics logo NS
Jaxon Brown Martin County Aquatics logo NS
Christopher Teufer Central Brevard logo NS
11-12, Timed Finals, #62
Name Team Time FINA Imp
1 Collin Reed Indian River Aquatics logo PB
2 Stefano Mazzi TREASURE COAST SWIMMING logo PB
3 Santiago Campuzano Lake Lytal Lightning logo PB
4 Kaden Kiefer Southwest Stars Swim Club logo +2.2% PB
5 Sawyer Hackett Cocoa Beach Tsunami Swimmers logo PB
6 Joshua Keeling Southwest Stars Swim Club logo -0.1%
7 Will Hinz Southwest Stars Swim Club logo +1.2% PB
8 Aiden Sabocik Lake Lytal Lightning logo -3.5%
9 Griffin Kirby Central Brevard logo -1.9%
10 Dominic Stefani Indian River Aquatics logo +9.6% PB
11 Max Jones Lake Lytal Lightning logo
12 Manuel Gonzalez Martin County Aquatics logo +2.9% PB
13 Justin Scuderi Treasure Coast Aquatics logo PB
14 Ethen Cason Indian River Aquatics logo +0.6% PB
15 Marcos Cabrera Lake Wales Blue Marlins logo
16 Kai Denman Indian River Aquatics logo +3.2% PB
17 Miles Zajac TREASURE COAST SWIMMING logo -1.1%
18 Aidan Rooney Indian River Aquatics logo PB
19 Justin Maitland Treasure Coast Aquatics logo -1.3%
20 Davis Willette Lake Wales Blue Marlins logo
21 Carmen Aragona Indian River Aquatics logo
22 Shane Duffy Treasure Coast Aquatics logo
23 Lucas Huang Indian River Aquatics logo PB
Kellen Ahmad Brevard Swim Club logo DQ
Tyler Fonseca Indian River Aquatics logo NS
Cayman Varis Rocoa of Brevard logo NS
Talon Varis Rocoa of Brevard logo NS
Seth Fonseca Indian River Aquatics logo NS
10 and under, Timed Finals, #62
Name Team Time FINA Imp
1 Landon Sagastume Indian River Aquatics logo -3.6%
2 Junxi Chen Indian River Aquatics logo PB
3 Nicolas Wasielewski Martin County Aquatics logo -5.5%
4 Darren Flechtner Southwest Stars Swim Club logo PB
5 Maddox Ray Georgia Coastal Aquatic Team logo -1.1%
6 David Bishai Lake Lytal Lightning logo -1.3%
7 Bently Solomon TREASURE COAST SWIMMING logo +13.5% PB
8 Colby Metzger Martin County Aquatics logo +0.2% PB
9 Asher Reed Indian River Aquatics logo +2.0% PB
10 Andrew Resetniks Southwest Stars Swim Club logo +2.6% PB
11 Mason Shepley Lake Lytal Lightning logo +4.2% PB
12 Caden Martinez Indian River Aquatics logo +0.7% SB
13 Evelio Claro Treasure Coast Aquatics logo +3.0% PB
14 Tyler Li Indian River Aquatics logo +8.0% PB
15 Cooper Howell Lake Lytal Lightning logo +4.4% PB
16 Alec Sonne Indian River Aquatics logo +1.3% PB
17 Diego Martinez Barrios Indian River Aquatics logo +1.6% PB
18 Deekon Coddington Indian River Aquatics logo -13.1%
19 Jasiah Amerling Indian River Aquatics logo PB
20 Andrew Stover Indian River Aquatics logo +0.6% PB
21 Ashton Campbell
22 Alex Ramos Kissimmee Swim Association logo
23 Brodrick Cunio Treasure Coast Aquatics logo +0.9% PB
24 Luke Paoleschi Treasure Coast Aquatics logo -0.6%
25 Randall Rojas Indian River Aquatics logo
26 Chace Richards Indian River Aquatics logo
27 Jaiden Ozer Martin County Aquatics logo
Isaiah Tuttle Indian River Aquatics logo DQ
Adriel Mendez-Torres Kissimmee Swim Association logo NS
William Swiss Indian River Aquatics logo NS

Events