1
|
Kamil Sieradzki
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
|
–
|
–
|
PB
|
2
|
Krzysztof Chmielewski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
|
–
|
–
|
PB
|
3
|
Adrian Jaskiewicz
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
|
–
|
–
|
PB
|
4
|
Jan Zubik
UKP Polonia Warszawa
|
UKP Polonia Warszawa
|
|
–
|
–
|
|
5
|
Greg Wanat
UKS SMS Galicja krakow
|
UKS SMS Galicja krakow
|
|
–
|
–
|
|
6
|
Adam Szczerba
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin
|
|
–
|
-0.3%
|
|
7
|
Wojciech Slawacki
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin
|
|
–
|
+2.2%
|
PB
|
8
|
Patryk Stefański
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
|
–
|
–
|
|
9
|
Jakub Gościński
UKS SMS Galicja krakow
|
UKS SMS Galicja krakow
|
|
–
|
–
|
|
10
|
Jerzy Larys
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
|
–
|
+0.8%
|
PB
|
11
|
Stanislaw Bolek
UKP Polonia Warszawa
|
UKP Polonia Warszawa
|
|
–
|
+2.9%
|
PB
|
12
|
Dominik Dudys
MKS SMS Victoria Racibórz
|
MKS SMS Victoria Racibórz
|
|
–
|
–
|
|
13
|
Adam Zaremba
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
|
–
|
–
|
|
14
|
Bartosz Wodyński
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
|
–
|
–
|
|
15
|
Antoni Horodyński
UKP Gryf Dębica
|
UKP Gryf Dębica
|
|
–
|
–
|
|
16
|
Kajetan Radkiewicz
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
|
–
|
–
|
|
17
|
Jerzy Stachurski
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
|
–
|
–
|
|
18
|
Szymon Falek
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
|
–
|
+0.4%
|
PB
|
19
|
Bartosz Kurek
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Jakub Lenczowski
UKP Gryf Dębica
|
UKP Gryf Dębica
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Filip Figiel
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Hubert Pawlak
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Jakub Jabłonski
MKS SMS Victoria Racibórz
|
MKS SMS Victoria Racibórz
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Kamil Machulak
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Szymon Muras
Ikar Mielec
|
Ikar Mielec
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Alvaro Marcinek
Ikar Mielec
|
Ikar Mielec
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Maciej Bienia
KP Sokół Rzeszów
|
KP Sokół Rzeszów
|
|
–
|
–
|
PB
|
28
|
Wiktor Wioska-Kaganiec
UKS ,Omega' Olkusz
|
UKS ,Omega' Olkusz
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Kacper Serwiński
KP Sokół Rzeszów
|
KP Sokół Rzeszów
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Michal Daszkiewicz
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
NS
|
697
|
–
|
|
–
|
Wojciech Jacek WOJDAK
BOSiR Brzesko
|
BOSiR Brzesko
|
NS
|
683
|
–
|
|
–
|
Wiktor Grzegorczyk
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
NS
|
666
|
–
|
|
–
|
Jakub Karpinski
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
NS
|
626
|
–
|
|
–
|
Artur Ciesielski
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
NS
|
601
|
–
|
|
–
|
Radoslaw Rodkiewicz
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
NS
|
571
|
–
|
|
–
|
Julian Szeleźniak-Białkowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
566
|
–
|
|
–
|
Kacper Borowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
511
|
–
|
|
–
|
Wiktor Cwiek
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
NS
|
485
|
–
|
|
–
|
Adam Siembida
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
446
|
–
|
|
–
|
Michał Kesler
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
385
|
–
|
|
–
|
Miłosz Wiek
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
337
|
–
|
|
–
|
Karol Kryszczuk
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
NS
|
228
|
–
|
|