1
|
Dominik Dudys
MKS SMS Victoria Racibórz
|
MKS SMS Victoria Racibórz
|
|
–
|
+1.4%
|
PB
|
2
|
Pawel Uryniuk
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
|
–
|
–
|
|
3
|
Piotr Kowalczyk
UKP Polonia Warszawa
|
UKP Polonia Warszawa
|
|
–
|
0.0%
|
|
4
|
Antoni Horodyński
UKP Gryf Dębica
|
UKP Gryf Dębica
|
|
–
|
+1.8%
|
PB
|
5
|
Patryk Stefański
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
|
–
|
–
|
|
6
|
Dawid Romanowski
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
|
–
|
–
|
|
7
|
Mateusz Mamcarz
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
|
–
|
-1.5%
|
|
8
|
Wojciech Slawacki
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin
|
|
–
|
-0.9%
|
|
8
|
Jerzy Stachurski
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
|
–
|
–
|
PB
|
10
|
Adam Szczerba
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin
|
|
–
|
-0.9%
|
|
11
|
Jan Brzoska
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
|
–
|
-0.6%
|
|
12
|
Aleksander Kus
UKS SMS Galicja krakow
|
UKS SMS Galicja krakow
|
|
–
|
–
|
PB
|
13
|
Jakub Gościński
UKS SMS Galicja krakow
|
UKS SMS Galicja krakow
|
|
–
|
–
|
|
14
|
Artur Ciesielski
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
|
–
|
–
|
PB
|
15
|
Maciek Leszczynski
MKS SMS Victoria Racibórz
|
MKS SMS Victoria Racibórz
|
|
–
|
–
|
|
16
|
Stanislaw Bolek
UKP Polonia Warszawa
|
UKP Polonia Warszawa
|
|
–
|
+1.1%
|
PB
|
17
|
Radoslaw Rodkiewicz
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
|
–
|
-3.8%
|
|
18
|
Michał Nieznański
UKP Gryf Dębica
|
UKP Gryf Dębica
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Maciej Lipiec
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Adam Jackiewicz
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Bartosz Kurek
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Kamil Machulak
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Patryk Magda
Ikar Mielec
|
Ikar Mielec
|
|
–
|
-1.4%
|
|
24
|
Krzysztof Mędrek
UKS ,Omega' Olkusz
|
UKS ,Omega' Olkusz
|
|
–
|
-1.4%
|
|
25
|
Patryk Misztal
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Filip Blicharz
Ikar Mielec
|
Ikar Mielec
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Maciej Bienia
KP Sokół Rzeszów
|
KP Sokół Rzeszów
|
|
–
|
–
|
PB
|
28
|
Mikołaj Guzik
UKS ,Omega' Olkusz
|
UKS ,Omega' Olkusz
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Szymon Kawuza
KP Sokół Rzeszów
|
KP Sokół Rzeszów
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Patryk Janiczuk
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin
|
NS
|
646
|
–
|
|
–
|
Jakub Karpinski
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
NS
|
642
|
–
|
|
–
|
Michal Daszkiewicz
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
NS
|
625
|
–
|
|
–
|
Dominik Bielawa
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
603
|
–
|
|
–
|
Dawid Majsak
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
603
|
–
|
|
–
|
Leszek Paprocki
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa
|
NS
|
598
|
–
|
|
–
|
Julian Szeleźniak-Białkowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
583
|
–
|
|
–
|
Alan Ogorzałek
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
NS
|
580
|
–
|
|
–
|
Patryk Kilar
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
NS
|
532
|
–
|
|
–
|
Filip Urbanek
MUKP Fala Ropczyce
|
MUKP Fala Ropczyce
|
NS
|
511
|
–
|
|
–
|
Kacper Borowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
507
|
–
|
|
–
|
Eryk Sojda
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
495
|
–
|
|
–
|
Jakub Kotwica
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
460
|
–
|
|
–
|
Gabriel Bigaj
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim
|
NS
|
413
|
–
|
|
–
|
Michał Kesler
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
384
|
–
|
|
–
|
Miłosz Wiek
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
NS
|
358
|
–
|
|
–
|
Karol Sibiga
UKP Gryf Dębica
|
UKP Gryf Dębica
|
NS
|
344
|
–
|
|
–
|
Seweryn Tasior
KP Sokół Rzeszów
|
KP Sokół Rzeszów
|
NS
|
311
|
–
|
|
–
|
Karol Kryszczuk
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
|
NS
|
311
|
–
|
|
–
|
Oliwier Gawron
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla
|
NS
|
–
|
–
|
|