Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Polish Junior Club Championship
Completed
Feb 12–13, 2021
LCM
Dębica, POL
Polish Junior Club Championship
Meet Dashboard
200 Fly
Event
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
400 Free Relay
400 Medley Relay
Men
Gender
Men
Women
14 - 19
Timed Finals
Name
Team
Time
Score
Imp
1
Krzysztof Chmielewski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
1:58.85
–
+0.0%
PB
2
Jan Zubik
UKP Polonia Warszawa
UKP Polonia Warszawa
1:59.36
–
+1.7%
PB
3
Adrian Jaskiewicz
G-8 Bielany Warszawa
G-8 Bielany Warszawa
2:01.52
–
+1.8%
SB
4
Kamil Sieradzki
UKP "UNIA" Oświęcim
UKP "UNIA" Oświęcim
2:03.12
–
–
PB
5
Maciej Matyjasek
MKS SMS Victoria Racibórz
MKS SMS Victoria Racibórz
2:07.57
–
–
PB
6
Adam Mróz
KU AZS UMCS Lublin
KU AZS UMCS Lublin
2:08.48
–
+4.5%
PB
7
Aleks Tomaszewski
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
2:08.65
–
–
8
Tomasz Oleski
KU AZS Politechniki Łódzkiej
KU AZS Politechniki Łódzkiej
2:09.83
–
–
9
Jerzy Larys
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
2:12.11
–
–
10
Maciej Olewniczak
UKP Polonia Warszawa
UKP Polonia Warszawa
2:13.37
–
+2.3%
PB
11
Bartosz Michta
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
2:13.66
–
–
12
Jakub Rynkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
KU AZS UMCS Lublin
2:15.16
–
–
13
Marcin Caliński
WKS SLASK Wrocla
WKS SLASK Wrocla
2:16.52
–
–
PB
14
Igor Dzierkacz
G-8 Bielany Warszawa
G-8 Bielany Warszawa
2:16.82
–
–
PB
15
Dominik Woznicki
UKP "UNIA" Oświęcim
UKP "UNIA" Oświęcim
2:21.76
–
–
16
Kamil Korycinski
UKS SMS Galicja krakow
UKS SMS Galicja krakow
2:27.51
–
–
17
Filip Mordarski
UKS SMS Galicja krakow
UKS SMS Galicja krakow
2:27.84
–
–
18
Miłosz Świstak
UKP Gryf Dębica
UKP Gryf Dębica
2:31.57
–
–
PB
19
Jakub Jabłonski
MKS SMS Victoria Racibórz
MKS SMS Victoria Racibórz
2:31.62
–
–
20
Filip Figiel
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
2:38.95
–
–
21
Robert Żyła
UKP Gryf Dębica
UKP Gryf Dębica
2:51.30
–
–
–
Michal Chmielewski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
NS
789
–
–
Wiktor Cwiek
G-8 Bielany Warszawa
G-8 Bielany Warszawa
NS
643
–
–
Wiktor Rajca
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
NS
613
–
–
Alex Kowolik
UKP "UNIA" Oświęcim
UKP "UNIA" Oświęcim
NS
607
–
–
Franciszek Gera
UKP Polonia Warszawa
UKP Polonia Warszawa
NS
581
–
–
Szymon Falek
G-8 Bielany Warszawa
G-8 Bielany Warszawa
NS
466
–
–
Oskar Karaś
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
NS
364
–
–
Bartosz Skora
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
UKS Piątka Konstantynów Łódzki
DQ
–
–
Events
Close
Dummy text
1
50 Free Women
2
50 Free Men
3
50 Breast Women
4
50 Breast Men
5
100 Fly Women
6
100 Fly Men
7
200 Free Women
8
200 Free Men
9
200 Back Women
10
200 Back Men
11
400 IM Women
12
400 IM Men
13
400 Free Relay Mixed
14
50 Fly Women
15
50 Fly Men
16
50 Back Women
17
50 Back Men
18
400 Free Women
19
400 Free Men
20
100 Breast Women
21
100 Breast Men
22
200 IM Women
23
200 IM Men
24
400 Free Relay Women
25
400 Free Relay Men
26
400 Medley Relay Mixed
27
200 Fly Women
28
200 Fly Men
29
100 Free Women
30
100 Free Men
31
100 Back Women
32
100 Back Men
33
200 Breast Women
34
200 Breast Men
35
800 Free Women
36
800 Free Men
37
400 Medley Relay Women
38
400 Medley Relay Men
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay