Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Batur UNLU
Fenerbahçe Sports Club
|
Fenerbahçe Sports Club | 864 | PB | |
2 |
Batuhan Filiz
Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü Derneği
|
Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü Derneği | 757 | ||
3 |
Duru Celik
Galatasaray SK
|
Galatasaray SK | 723 | ||
4 |
Melo DUGEN
TED Mersin Koleji SK
|
TED Mersin Koleji SK | 717 | ||
5 |
Anil Can Oktay
Galatasaray SK
|
Galatasaray SK | 706 | PB | |
6 |
Mert Yalhi
Fenerbahçe Sports Club
|
Fenerbahçe Sports Club | 692 | ||
7 |
Ulaş Deniz Çakir
Galatasaray SK
|
Galatasaray SK | 645 | ||
8 |
can Burmaoglu
Izmir Atlantis G.S.K.
|
Izmir Atlantis G.S.K. | 640 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Kerem Carban
Galatasaray SK
|
Galatasaray SK | 703 | PB | |
10 |
Altay Zeyrek
Fenerbahçe Sports Club
|
Fenerbahçe Sports Club | 692 | PB | |
11 |
Hamza Yavuz
Enka Spor Kulübü
|
Enka Spor Kulübü | 680 | PB | |
12 |
TOLGA Temiz
Anka Yüzme SK
|
Anka Yüzme SK | 656 | PB | |
13 |
Mustafa Sevenay
Enka Spor Kulübü
|
Enka Spor Kulübü | 654 | PB | |
14 |
KAAN AKDAG
Ted Ankara Kolejliler Sk
|
Ted Ankara Kolejliler Sk | 648 | PB | |
15 |
Naci Keskin
Enka Spor Kulübü
|
Enka Spor Kulübü | 642 | PB | |
16 |
Aykut Mert Iravul
Ted Ankara Kolejliler Sk
|
Ted Ankara Kolejliler Sk | 620 | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
17 |
Burak Kaplan
Atletik Sporcu Eğitim Merkezi Derneği
|
Atletik Sporcu Eğitim Merkezi Derneği | 621 | – | PB | |
18 |
Emir Barkan Morova
Trabzonspor Yüzme K.
|
Trabzonspor Yüzme K. | 619 | – | PB | |
19 |
Eray Özcan
Bosch SK
|
Bosch SK | 618 | – | PB | |
20 |
Konuralp Ergüven
Enka Spor Kulübü
|
Enka Spor Kulübü | 612 | – | ||
21 |
Tarık Tekinkus
Yalova Altın Kulaçlar Yüzme SK
|
Yalova Altın Kulaçlar Yüzme SK | 600 | – | PB | |
22 |
Sarp Ilgaz
Ted Ankara Kolejliler Sk
|
Ted Ankara Kolejliler Sk | 585 | – | PB | |
23 |
Ali Emre Kokcu
Enka Spor Kulübü
|
Enka Spor Kulübü | 554 | -1.5% | ||
24 |
Arda Sarikaya
Yenimahalle Belediyesi SK
|
Yenimahalle Belediyesi SK | 503 | – |