Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex Kusik
Delta klub Komárno
|
Delta klub Komárno | 669 | -1.7% | ||
2 |
Adam Rosipal
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 654 | – | ||
3 |
Jakub Poliacik
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 640 | – | PB | |
4 |
Daniel Mizera
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 603 | – | ||
5 |
Adam Hornak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 598 | +1.4% | PB | |
6 |
Filip Lanyi
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 564 | +1.0% | PB | |
7 |
Peter Mozola
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 542 | – | ||
8 |
Kristián Obert
XBS swimming
|
XBS swimming | 529 | – | PB | |
9 |
Simon Popelka
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 528 | – | ||
10 |
Ondřej Špaňár
SK Motorlet Praha
|
SK Motorlet Praha | 512 | – | ||
11 |
Marek Tomko
XBS swimming
|
XBS swimming | 487 | – | ||
12 |
Filip Polak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 486 | – | ||
13 |
Krisztián Gálik
PO Komko Komárno
|
PO Komko Komárno | 484 | – | ||
14 |
Lukáš Kunic
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 468 | – | PB | |
15 |
Samuel Košec
XBS swimming
|
XBS swimming | 464 | -2.9% | ||
16 |
Jakub Jánsky
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 451 | -0.3% | ||
17 |
Michal Škodný
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 444 | – | ||
18 |
Martin Romančík
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 437 | -1.6% | ||
19 |
Alex Bais
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 405 | -2.3% | ||
20 |
Lukas Kacani
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 402 | – | ||
21 |
Boris Buček
Považskobystrický plavecký odd
|
Považskobystrický plavecký odd | 379 | – | ||
22 |
Jakub Soldán
Piešťanský plavecký klub
|
Piešťanský plavecký klub | 378 | – | ||
23 |
Patrik Böhman
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 374 | -11.4% | ||
24 |
Tomáš Jakubček
Piešťanský plavecký klub
|
Piešťanský plavecký klub | 371 | – | PB | |
25 |
Bohuš Bošanský
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 363 | – | PB | |
26 |
Cyril Gavula
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 357 | – | PB | |
27 |
Volodymyr Kashtanov
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 302 | – | ||
28 |
Lukáš Orth
PK Azeta
|
PK Azeta | 300 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard Púček
PK Martin
|
PK Martin | 502 | – | ||
2 |
Martin Kubica
PK Azeta
|
PK Azeta | 426 | -2.0% | ||
3 |
Šimon Korčák
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 416 | – | ||
4 |
Samuel Sedlák
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 413 | – | PB | |
5 |
Jakub Pleško
Považskobystrický plavecký odd
|
Považskobystrický plavecký odd | 410 | – | PB | |
6 |
Šimon Godarský
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 407 | -0.3% | ||
7 |
Patrik Tapusik
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 404 | – | ||
8 |
Dominik Suchý
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 380 | – | ||
9 |
Vojtěch Šedivý
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 362 | – | ||
10 |
Milan VOJTKO
PK Azeta
|
PK Azeta | 361 | -3.3% | ||
11 |
Juraj Zlámala
XBS swimming
|
XBS swimming | 358 | – | PB | |
12 |
Jakub Horák
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 349 | – | ||
13 |
Lukáš Adámek
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 348 | -8.3% | ||
14 |
Damián Fuska
PK Azeta
|
PK Azeta | 336 | – | PB | |
15 |
Michal Chyška
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 316 | – | ||
16 |
Maroš Surovec
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 302 | – | ||
16 |
Alexander Xavier Farkaš
PK Azeta
|
PK Azeta | 302 | – | ||
18 |
Jozef Samul
Považskobystrický plavecký odd
|
Považskobystrický plavecký odd | 300 | – | ||
19 |
Richard Urban
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 268 | – | ||
– |
Sebastián Bláha
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | – | – |