Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David Fishberg
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | 20 | +2.9% | PB | |
2 |
Sean Thatavakorn
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 17 | – | PB | |
3 |
Brandon Gear
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 16 | +7.4% | PB | |
4 |
Owen Ekk
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | +4.8% | PB | |
5 |
Bogdan Zverev
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 14 | +2.4% | PB | |
6 |
Rory Connelly
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 13 | +4.6% | PB | |
7 |
Louis Joos
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 12 | +1.5% | PB | |
8 |
Kingsley Wickstrom
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | 11 | +2.9% | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Danny Garcia
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 9 | +0.6% | PB | |
10 |
Tate Lueck
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 7 | +3.1% | PB | |
11 |
Liam Roberts
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 6 | +3.0% | PB | |
12 |
Abraham Burangulov
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 5 | +3.5% | PB | |
13 |
Dillon Brigman
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 4 | +6.3% | PB | |
14 |
Alex Gonzalez
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 3 | +0.3% | PB | |
15 |
Jackson Healy
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 2 | +6.9% | PB | |
16 |
Grady Wilkins
Swim Jax
|
Swim Jax | 1 | +1.7% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David Fishberg
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | – | -0.4% | ||
2 |
Brandon Gear
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | – | +5.2% | PB | |
3 |
Sean Thatavakorn
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | – | PB | |
4 |
Owen Ekk
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +3.0% | PB | |
5 |
Bogdan Zverev
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | – | +0.6% | PB | |
6 |
Louis Joos
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | +2.0% | PB | |
7 |
Rory Connelly
Laker Swimming
|
Laker Swimming | – | +4.1% | PB | |
8 |
Kingsley Wickstrom
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | – | +3.9% | PB | |
9 |
Danny Garcia
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | +0.2% | PB | |
10 |
Tate Lueck
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | +2.9% | PB | |
11 |
Abraham Burangulov
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +3.0% | PB | |
12 |
Dillon Brigman
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | +6.5% | PB | |
13 |
Liam Roberts
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | +1.4% | PB | |
14 |
Alex Gonzalez
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +0.4% | PB | |
15 |
Jackson Healy
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | +7.6% | PB | |
16 |
Grady Wilkins
Swim Jax
|
Swim Jax | – | +3.5% | PB | |
17 |
Dane Bathurst
Tampa Elite Aqua
|
Tampa Elite Aqua | – | +2.2% | PB | |
18 |
Domi Czika
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | +4.0% | PB | |
19 |
Logan Wilson
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | +1.2% | PB | |
20 |
Owen Finn
Swim Jax
|
Swim Jax | – | +1.8% | PB | |
21 |
Sebastian Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +2.4% | PB | |
22 |
Reagan Dunn
Sea Dragon Aquat
|
Sea Dragon Aquat | – | +0.5% | PB | |
23 |
Hayden Tedhams
Swim Florida
|
Swim Florida | – | +4.6% | PB | |
24 |
Casey Whitaker
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | +3.0% | PB | |
25 |
Ethan Wang
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +1.4% | PB | |
26 |
Henry Neely
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | – | +2.3% | PB | |
27 |
Christopher Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +1.9% | PB | |
27 |
Bodi Burrill
North Tampa Aquatics
|
North Tampa Aquatics | – | -0.2% | ||
29 |
Anthony Murashkin
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | -0.5% | ||
30 |
Rylan Sepulveda
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | -0.9% | ||
31 |
Surfiel Santiago
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | – | +1.9% | PB | |
32 |
Michael Gumino
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | -0.3% | ||
33 |
John Wilcox
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | -0.4% | ||
33 |
Sidney Raditic Mehalso
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | – | +6.8% | PB | |
35 |
Hudson Groom
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +3.8% | PB | |
36 |
Collin Doan
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | -0.3% | ||
36 |
Kyan Khong
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
Central Florida Metro (Orlando) YMCA | – | -0.5% | ||
38 |
Will Spendiff
Mandarin Aquatic
|
Mandarin Aquatic | – | -1.1% | ||
39 |
Chris Chu
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | -0.8% | ||
40 |
Casey Scolardi
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +3.2% | PB | |
41 |
William Woodcock
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | – | -1.3% | ||
42 |
Elias Nieves
USRP Racers
|
USRP Racers | – | -1.7% | ||
43 |
Alejandro Berrios Cortes
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +4.8% | PB | |
44 |
Nicholas Aldrich
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
Central Florida Metro (Orlando) YMCA | – | -3.6% | ||
45 |
Liam Halsey
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | – | -1.0% | ||
46 |
Tyler Stargardt
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | -1.8% | ||
47 |
Aaron Yang
Unattached
|
Unattached | – | -4.5% | ||
– |
Kaleb Cason
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | – | – | ||
– |
Andy Kravchenko
Cocoa Beach Tsunami Swimmers
|
Cocoa Beach Tsunami Swimmers | NS | – | – |