Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
John Hayes
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 20 | -2.0% | ||
2 |
Matthew Barnes
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 17 | – | PB | |
3 |
Logan Rister
Meade County
|
Meade County | – | 16 | +5.4% | PB | |
4 |
Nicholas Burnison
Nelson County
|
Nelson County | JR | 15 | +0.3% | SB | |
5 |
Tobias Misinay
Pulaski County
|
Pulaski County | 7 | 14 | +1.7% | PB | |
6 |
Eli Nelson
Marion County
|
Marion County | – | 13 | – | ||
7 |
Michael Little
Russell County
|
Russell County | – | 12 | – | PB | |
8 |
Reed Phelps
Green Co
|
Green Co | – | 11 | +2.0% | PB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Braden Shearer
Elizabethtown
|
Elizabethtown | – | 9 | – | PB | |
10 |
John Payment
Ft Knox
|
Ft Knox | – | 7 | – | ||
11 |
Jonathan Brown
North Hardin
|
North Hardin | – | 6 | – | ||
12 |
Landen Moore
Meade County
|
Meade County | 8 | 5 | +10.5% | PB | |
13 |
Caleb Holt
Bethlehem
|
Bethlehem | 8 | 4 | – | PB | |
14 |
Paul Slack
Meade County
|
Meade County | – | 3 | – | ||
15 |
Nathan Ballou
Adair Co
|
Adair Co | – | 2 | – | PB | |
16 |
Andrew Godsey
Adair Co
|
Adair Co | – | 1 | – |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
John Hayes
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 143 | -1.9% | ||
2 |
Matthew Barnes
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 74 | – | PB | |
3 |
Logan Rister
Meade County
|
Meade County | – | 71 | +4.8% | PB | |
4 |
Nicholas Burnison
Nelson County
|
Nelson County | JR | 68 | -0.1% | ||
5 |
Michael Little
Russell County
|
Russell County | – | 62 | – | PB | |
6 |
Tobias Misinay
Pulaski County
|
Pulaski County | 7 | 59 | +0.2% | PB | |
7 |
Eli Nelson
Marion County
|
Marion County | – | 56 | – | ||
8 |
Reed Phelps
Green Co
|
Green Co | – | 51 | +2.5% | PB | |
9 |
Braden Shearer
Elizabethtown
|
Elizabethtown | – | 39 | – | PB | |
10 |
John Payment
Ft Knox
|
Ft Knox | – | 34 | – | ||
11 |
Landen Moore
Meade County
|
Meade County | 8 | 19 | +12.8% | PB | |
12 |
Jonathan Brown
North Hardin
|
North Hardin | – | 13 | – | ||
13 |
Andrew Godsey
Adair Co
|
Adair Co | – | 9 | – | ||
14 |
Caleb Holt
Bethlehem
|
Bethlehem | 8 | 6 | – | PB | |
15 |
Paul Slack
Meade County
|
Meade County | – | 3 | – | ||
16 |
Nathan Ballou
Adair Co
|
Adair Co | – | 2 | – | PB | |
17 |
Colton Breunig
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SR | 2 | – | ||
18 |
Luke Inman
Marion County
|
Marion County | – | 1 | – | ||
19 |
K Danley
North Hardin
|
North Hardin | – | – | – | ||
20 |
Jack Beasley
Somerset
|
Somerset | – | – | – | ||
21 |
Landon Corbin
Taylor County
|
Taylor County | – | – | – | PB |