Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal CHUDY
Warta Poznań
|
Warta Poznań | 869 | – | ||
2 |
Marcel Wagrowski
KU AZS Politechniki Łódzkiej
|
KU AZS Politechniki Łódzkiej | 789 | +2.0% | PB | |
3 |
Karol Zbutowicz
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa | 778 | – | ||
4 |
Marcin Suzin
KU AZS AGH Krakow
|
KU AZS AGH Krakow | 770 | – | ||
5 |
Filip ORLICZ
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa | 755 | – | ||
6 |
Wojtek Kaźmierczak
Mukp Warszawianka Wodny Park
|
Mukp Warszawianka Wodny Park | 740 | – | ||
7 |
Maksymilian Cerlich
AZS AWF Katowice
|
AZS AWF Katowice | 736 | – | PB | |
8 |
Dawid Dziedzic
AZS AWF Katowice
|
AZS AWF Katowice | 734 | – | PB | |
9 |
Dawid Nowodworski
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
|
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 716 | – | ||
10 |
Kacper karnik
MKS Wodnik Radom
|
MKS Wodnik Radom | 684 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Michał Mikołajczyk
WKS SLASK Wrocla
|
WKS SLASK Wrocla | 734 | – | ||
12 |
Mateusz Dubas
AZS AWF Katowice
|
AZS AWF Katowice | 727 | – | ||
13 |
Filip Lechowicz
KU AZS AGH Krakow
|
KU AZS AGH Krakow | 726 | – | ||
14 |
Pawel Smolinski
UKS Junior Kluczbork
|
UKS Junior Kluczbork | 691 | – | PB | |
15 |
Kordian Barusinski
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa | 686 | – | ||
16 |
Radosław Skierski
KU AZS AGH Krakow
|
KU AZS AGH Krakow | 685 | – | ||
17 |
Maciej Woźniak
UKS 190 ŁÓDŹ
|
UKS 190 ŁÓDŹ | 675 | +2.7% | SB | |
18 |
Tomasz Dobrzyński
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa | 670 | – | ||
19 |
Krystian Czeszewski
MKS ZNICZ Koszalin
|
MKS ZNICZ Koszalin | 656 | -0.6% | ||
20 |
Radosław Kwiatek
St Lok. SALOS Cortile Kielce
|
St Lok. SALOS Cortile Kielce | 649 | +2.1% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
21 |
Jakub Sagan
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin | 701 | +4.4% | PB | |
22 |
Dawid Gotszling
Starachowicki Klub Pływacki BA
|
Starachowicki Klub Pływacki BA | 656 | – | ||
23 |
Tymoteusz Tomczak
KS Posnania Poznań
|
KS Posnania Poznań | 642 | – | ||
24 |
Wojciech Boboryk
KS DELFIN Gdynia
|
KS DELFIN Gdynia | 641 | – | ||
25 |
Jarosław Kryś
MKP Szczecin
|
MKP Szczecin | 625 | – | ||
26 |
Arsenij Holod
UKS GOS Raszyn
|
UKS GOS Raszyn | 619 | 0.0% | ||
27 |
Jakub Szczepanowski
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
|
MKP Słowianka Gorzów Wlkp. | 618 | – | ||
28 |
Jakub Aleksander
MKP Szczecin
|
MKP Szczecin | 614 | – | ||
29 |
Kamil Wróblewski
G-8 Bielany Warszawa
|
G-8 Bielany Warszawa | 597 | -0.2% | ||
30 |
Jakub Adamczak
UKS Shark Rudna
|
UKS Shark Rudna | 585 | – |