Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Max Little
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | 9 | +2.1% | PB | |
2 |
Jamarcus Samuel
TNT Swimming
|
TNT Swimming | 7 | +5.2% | PB | |
3 |
Andon Ellzey
City of Mobile Swim Association
|
City of Mobile Swim Association | 6 | +8.2% | PB | |
4 |
Chip Andrews
City of Mobile Swim Association
|
City of Mobile Swim Association | 5 | +6.7% | PB | |
5 |
William Garner
Southern Waters Aquatic Team
|
Southern Waters Aquatic Team | 4 | +2.3% | PB | |
6 |
Murray Reed
Gulf Shores Swim Team
|
Gulf Shores Swim Team | 3 | -2.6% | ||
7 |
Matthew Kirkland
Brewton Local Ar
|
Brewton Local Ar | 2 | -0.4% | ||
8 |
Hagan Lee
Southern Waters Aquatic Team
|
Southern Waters Aquatic Team | 1 | +3.1% | PB | |
9 |
Addison Lee
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | +0.2% | PB | |
10 |
Jack Hebert
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | +1.7% | PB | |
11 |
Dylan Curry
Coast Aquatics
|
Coast Aquatics | – | +2.5% | PB | |
12 |
Alki Hansen
Pny
|
Pny | – | +3.4% | PB | |
13 |
Asher Bograd
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | +6.7% | PB | |
14 |
Dolon Babcock
Seastars Aquatics Swim Team
|
Seastars Aquatics Swim Team | – | -2.2% | ||
15 |
Jacob Owen
Coast Aquatics
|
Coast Aquatics | – | -4.7% | ||
16 |
Jaylynn Cox
Seastars Aquatics Swim Team
|
Seastars Aquatics Swim Team | – | – | PB | |
17 |
Mike Daniels
Montgomery YMCA Barracudas
|
Montgomery YMCA Barracudas | – | -0.7% | ||
18 |
Parker Overstreet
City of Mobile Swim Association
|
City of Mobile Swim Association | – | – | PB | |
19 |
Noah Greene
TNT Swimming
|
TNT Swimming | – | +5.5% | PB | |
20 |
Brandon Pieretti
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | PB | |
21 |
Clay Partridge
City of Mobile Swim Association
|
City of Mobile Swim Association | – | – | ||
22 |
Cooper Brechman
Southern Waters Aquatic Team
|
Southern Waters Aquatic Team | – | +1.6% | PB | |
23 |
Cody Byrd
Unattached
|
Unattached | – | +1.6% | PB | |
24 |
Drew Henry
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | +5.8% | PB | |
25 |
Raiden Brown
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | -0.3% | ||
26 |
Troy Lee
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | -0.5% | ||
27 |
Cooper Cox
City of Mobile Swim Association
|
City of Mobile Swim Association | – | +2.1% | PB | |
28 |
Buzz Champion
Montgomery YMCA Barracudas
|
Montgomery YMCA Barracudas | – | -9.3% | ||
29 |
Bode Mcguirk
Coast Aquatics
|
Coast Aquatics | – | – | ||
30 |
Kyle Oliver
Pny
|
Pny | – | +11.0% | PB | |
31 |
Hezekiah Oats
TNT Swimming
|
TNT Swimming | – | – | ||
32 |
Isaac Jarratt
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | +1.9% | PB | |
33 |
Sonny Gutierrez
Holley By The Sea Stingrays
|
Holley By The Sea Stingrays | – | – | ||
– |
Marcus Maldonado
Pny
|
Pny | – | – | ||
– |
Isaac Adams
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | ||
– |
Connor Lynn
Montgomery YMCA Barracudas
|
Montgomery YMCA Barracudas | – | – | ||
– |
William Jaramillo
Montgomery YMCA Barracudas
|
Montgomery YMCA Barracudas | NS | – | – |