Name | Time | Score | Imp | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Joseph Hong
Pennridge
|
Pennridge | JR | 20 | -2.2% | |||
2 |
Williams Thomas
Marple Newtown
|
Marple Newtown | SR | 17 | +1.5% | PB | ||
3 |
Aidan Zipf
Garnet Valley
|
Garnet Valley | SR | 16 | +0.4% | SB | ||
4 |
Ben Doyle
Downingtown East HS
|
Downingtown East HS | SR | 15 | -0.2% | |||
5 |
AJ McClurkin
Neshaminy
|
Neshaminy | SR | 14 | +2.2% | PB | ||
6 |
Alex Boeckx
Ridley
|
Ridley | SR | 13 | -4.2% | |||
7 |
Nick Clark
North Penn Senior HS
|
North Penn Senior HS | JR | 12 | -1.6% | |||
8 |
Gary Wang
Conestoga
|
Conestoga | SO | 11 | -0.1% | |||
9 |
Nolan Benner
Boyertown
|
Boyertown | SR | 9 | +0.7% | PB | ||
10 |
Tyler Einolf
Quakertown Community
|
Quakertown Community | SR | 7 | +1.2% | PB | ||
11 |
Nathan Ober
Kennett
|
Kennett | SR | 6 | +0.5% | PB | ||
12 |
Niles Rankin
Plymouth Whitemarsh
|
Plymouth Whitemarsh | SR | 5 | +2.1% | PB | ||
13 |
Will Leyland
Souderton
|
Souderton | SR | 4 | +5.8% | PB | ||
14 |
Victor Yi
Hatboro Horsham
|
Hatboro Horsham | JR | 3 | +4.2% | PB | ||
15 |
Dan Sinagoga
Neshaminy
|
Neshaminy | – | 2 | – | PB | ||
16 |
JP Perucki
West Chester East
|
West Chester East | SR | 1 | – | |||
17 |
Alexander Karahalis
Oxford
|
Oxford | FR | – | +1.4% | PB | ||
18 |
Nathan Wauls
North Penn Senior HS
|
North Penn Senior HS | SO | – | +4.2% | PB | ||
19 |
Quentin Stoloff
Harriton
|
Harriton | SR | – | +1.9% | PB | ||
20 |
Jonah Kasznay
Owen Roberts
|
Owen Roberts | JR | – | +1.6% | SB | ||
21 |
Cameron Huynh
Plymouth Whitemarsh
|
Plymouth Whitemarsh | SO | – | +0.5% | PB | ||
22 |
Damian Szlaga
Pennsbury
|
Pennsbury | SR | – | +1.6% | PB | ||
23 |
David Ji
Hatboro Horsham
|
Hatboro Horsham | FR | – | +0.9% | PB | ||
24 |
Nathan VanNatter
Owen Roberts
|
Owen Roberts | JR | – | +3.0% | PB | ||
25 |
Liam Keating
Lower Merion HS
|
Lower Merion HS | JR | – | +0.6% | PB | ||
26 |
Aidan Faikish
North Penn Senior HS
|
North Penn Senior HS | FR | – | – | PB | ||
27 |
Will Thompson
Downingtown East HS
|
Downingtown East HS | – | – | +2.9% | PB | ||
28 |
Owen Wright
Downingtown East HS
|
Downingtown East HS | JR | – | -1.1% | |||
29 |
Matthew Pawlow
Conestoga
|
Conestoga | SO | – | -0.5% | |||
30 |
Daniel Alpert
Council Rock South
|
Council Rock South | JR | – | -0.1% | |||
31 |
Alexei Havaka
Central Bucks South
|
Central Bucks South | JR | – | +3.7% | PB | ||
32 |
Ishau Jiang
Conestoga
|
Conestoga | SR | – | 0.0% | |||
33 |
Kevin Kovalenko
Upper Perkiomen
|
Upper Perkiomen | JR | – | +1.6% | PB | ||
33 |
Brandon Ye
Downingtown West
|
Downingtown West | SO | – | +0.4% | PB | ||
35 |
Eli Kofman
Cheltenham
|
Cheltenham | JR | – | -3.0% | |||
36 |
Christopher Ivory
Conestoga
|
Conestoga | FR | – | -0.4% | |||
37 |
Jack Lindgren
Radnor
|
Radnor | SR | – | 0.0% | |||
38 |
Joe Gwynn
William Tennent
|
William Tennent | SR | – | – | PB | ||
39 |
Jeremy Ho
Neshaminy
|
Neshaminy | – | – | -1.9% | |||
40 |
Joe Feiser
Owen Roberts
|
Owen Roberts | – | – | -4.0% | |||
41 |
Jon Sherlock
West Chester East
|
West Chester East | JR | – | -2.0% | |||
– |
Michael Yoon
Upper Dublin
|
Upper Dublin | JR | – | – |