Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leah Reisker
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 9 | +0.2% | SB | |
2 |
Ashley Jade Khoo
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 7 | -0.2% | ||
3 |
Kara Gavin
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 6 | -1.7% | ||
4 |
Kathryn Giuffrida
Riptide Aquatics
|
Riptide Aquatics | 5 | – | ||
5 |
Haley Harris
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 4 | +0.9% | SB | |
6 |
Virginia Russell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 3 | -2.5% | ||
7 |
Katie Jordan
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 2 | -0.1% | ||
8 |
KAYLA Craft-williams
Oakland Undercurrent Swim Team
|
Oakland Undercurrent Swim Team | 1 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Kylie Davenport
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 557 | – | ||
10 |
Kelsie Craig
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 511 | – | ||
11 |
Sydney Gearhart
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 510 | -2.0% | ||
12 |
Alanna Growe
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 484 | +3.4% | SB | |
13 |
Riley Hagy
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 425 | -3.1% | ||
– |
Lauren Vitale
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | NS | – | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leah Reisker
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 664 | -1.0% | ||
2 |
Ashley Jade Khoo
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 653 | -0.5% | ||
3 |
Virginia Russell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 652 | -0.4% | ||
4 |
Kathryn Giuffrida
Riptide Aquatics
|
Riptide Aquatics | 649 | – | ||
5 |
Kara Gavin
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 645 | -1.6% | ||
6 |
Allie Larrimore
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 611 | – | PB | |
7 |
Haley Harris
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 611 | +0.1% | SB | |
8 |
Katie Jordan
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 570 | +0.1% | SB | |
9 |
KAYLA Craft-williams
Oakland Undercurrent Swim Team
|
Oakland Undercurrent Swim Team | 556 | – | ||
10 |
Kylie Davenport
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 551 | – | ||
11 |
Madelyn York
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 540 | – | ||
12 |
Allie Brinton
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 535 | – | ||
13 |
Grace Weed
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 528 | – | PB | |
14 |
Kelsey Thurin
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 515 | – | ||
15 |
Kelsie Craig
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 511 | – | ||
16 |
Kaitlynne Goz
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 500 | – | ||
17 |
Lauren Vitale
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 495 | -1.0% | ||
18 |
Sydney Sutherland
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 481 | -0.1% | ||
19 |
Riley Hagy
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 475 | +0.6% | SB | |
20 |
Sydney Gearhart
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 453 | -6.1% | ||
21 |
Alanna Growe
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 411 | -2.0% | ||
– |
Leslie Peterson
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | NS | – | – | |
– |
Alexa Cecchi
Montverde Aquatic Club
|
Montverde Aquatic Club | NS | – | – |