Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gage Helfrich
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
Kishwaukee YMCA Dekalb County | 24 | – | PB | |
2 |
Cooper Franz
Funky Fish Swim Club
|
Funky Fish Swim Club | 21 | – | PB | |
3 |
Leo Popko
Coho Swim Club
|
Coho Swim Club | 20 | +7.2% | PB | |
4 |
Braden Meurer
Fox Valley Swim Team
|
Fox Valley Swim Team | 19 | +8.8% | PB | |
5 |
Alexander Ivascu
Chicago Park District
|
Chicago Park District | 18 | +4.4% | PB | |
6 |
Matthew Karasek
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 17 | – | ||
7 |
Gun Hinger
Palos-Orland Swim Association
|
Palos-Orland Swim Association | 16 | -0.5% | ||
8 |
Caleb Rosenfeld
Coho Swim Club
|
Coho Swim Club | 15 | +7.4% | PB | |
9 |
Dima Rozdolskyy
Unattached
|
Unattached | 14 | +0.7% | PB | |
10 |
Horia Dobrean-Urzica
NASA Wild
|
NASA Wild | 13 | -0.7% | ||
11 |
Drake Shepherdson
Peoria Area Water Wizards
|
Peoria Area Water Wizards | 11 | +3.0% | PB | |
12 |
Maxton Pomykalski
Wildkit Swimming Organization
|
Wildkit Swimming Organization | 9 | -2.2% | ||
13 |
Max Chiu
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | 8 | – | PB | |
14 |
Souya Kubota
Lincoln Way Swim Association
|
Lincoln Way Swim Association | 7 | +7.2% | PB | |
15 |
Erik Fahnestock
Champaign County YMCA
|
Champaign County YMCA | 6 | +5.4% | PB | |
16 |
Varun Para
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | 5 | +0.4% | PB | |
17 |
Gabi Pelinkovic
Hinsdale Swim Club
|
Hinsdale Swim Club | 4 | +2.0% | PB | |
18 |
Allan Zhu
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | 3 | -1.2% | ||
19 |
Adesh Arvind
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | 2 | -1.1% | ||
20 |
Layne Wills
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club | 1 | -3.5% | ||
21 |
Anfrew Sun
NASA Wild
|
NASA Wild | – | -2.8% | ||
22 |
Peter Ma
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | – | – | ||
23 |
Frank Ouyang
Patriot (IL)
|
Patriot (IL) | – | – | ||
24 |
Philip Timmerman
NASA Wild
|
NASA Wild | – | -0.1% | ||
25 |
shane Johnson
West Chicago Sharks
|
West Chicago Sharks | – | -4.0% | ||
26 |
Anthony Albus
Palos Area Swim
|
Palos Area Swim | – | – | ||
27 |
Landyn Kruse
St Charles Swim Team
|
St Charles Swim Team | – | +1.5% | PB | |
28 |
Logan Boebel
Wheaton Swim Club
|
Wheaton Swim Club | – | – | ||
29 |
Ivan Goncharko
Chicago Wolfpack Aquatic Club
|
Chicago Wolfpack Aquatic Club | – | -3.1% | ||
30 |
Zidan Lam
Fox Valley Swim Team
|
Fox Valley Swim Team | – | +2.6% | PB | |
31 |
Reed Thiemeyer
Blue Devil Swim Club
|
Blue Devil Swim Club | – | +2.3% | PB | |
32 |
Collin Beu
St Charles Swim Team
|
St Charles Swim Team | – | +1.3% | PB | |
33 |
Alex Ivanov
Unattached
|
Unattached | – | +1.6% | PB | |
34 |
Conner Welt
Byron Tiger Shar
|
Byron Tiger Shar | – | – | ||
– |
Ignas Venslauskas
Sage YMCA of Metro Chicago
|
Sage YMCA of Metro Chicago | – | – |