Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicole Landisch
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 20 | PB | |
2 |
Molly Southworth
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 17 | PB | |
3 |
Kelly Winckler
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 16 | ||
4 |
Natalie Wallen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 15 | PB | |
5 |
Katie Eschenburg
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 14 | PB | |
6 |
Stephanie Sarandos
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | ||
7 |
Jill Krattiger
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 12 | ||
8 |
Lisa Dlugopolski
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Stephanie Fisher
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 9 | ||
10 |
Brooke Sawyer
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 7 | PB | |
11 |
Erin Wagner
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 6 | ||
12 |
Danielle Ellingson
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 5 | ||
13 |
Gretchen Cook
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 4 | ||
14 |
Danielle Wenger
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 3 | ||
15 |
Molley Pipkorn
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 2 | ||
16 |
Kelly Hashoian
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 1 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Stephanie Armstrong
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 18 | PB | |
1 |
Beckie Thompson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 18 | PB | |
3 |
Ruby Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 16 | PB | |
4 |
Jackie Powell
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 15 | PB | |
5 |
Chelsea Peterson
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 14 | ||
6 |
Maggie Smith
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 13 | PB | |
7 |
Arianna Gorenc
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 12 | ||
8 |
Ellen Meinholz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Jenna Lennertz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | PB | |
10 |
Hayley Martin
Madison East-WI
|
Madison East-WI | 7 | PB | |
11 |
Kayla Smith
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 6 | PB | |
12 |
Beth Schramka
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 5 | PB | |
13 |
Abby Mundt
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 4 | PB | |
14 |
Kelly Robinson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 3 | ||
15 |
Shannon Miller
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 2 | PB | |
16 |
Kelley Becherer
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 1 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Elise Borja
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 20 | PB | |
2 |
Haley Pietila
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 17 | ||
3 |
Becca Weiland
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 16 | PB | |
4 |
Emily Tysinger
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 15 | PB | |
5 |
Aja Van Hout
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 14 | PB | |
6 |
Dani Klunk
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 13 | ||
7 |
Madeline Clark
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 12 | ||
8 |
Kendra Rottier
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 11 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Elina Hu
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 9 | ||
10 |
Emma Goral
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 7 | ||
11 |
Spencer Rodriguez
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 6 | ||
12 |
Rachel Revolinski
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 5 | ||
13 |
Sara Brooks
Unattached
|
Unattached | 4 | PB | |
14 |
Taylor Crain
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | 3 | ||
15 |
Chloe Bartuska
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 2 | ||
16 |
Kate Criter
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 1 |