Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linde Bossuyt
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 510 | – | ||
2 |
Tine Defever
Bruinvissen Diksmuide
|
Bruinvissen Diksmuide | 503 | +4.6% | PB | |
3 |
Britt Verbeek
Lommelse Zwemvereniging "De Lo
|
Lommelse Zwemvereniging "De Lo | 489 | – | ||
4 |
Brit Vanolmen
De Beringse Tuimelaars
|
De Beringse Tuimelaars | 481 | +2.5% | PB | |
5 |
Sarah Verbeke
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 474 | -0.3% | ||
6 |
Marie Hollevoet
Temse Schelde Zwemmers
|
Temse Schelde Zwemmers | 473 | – | ||
7 |
Nathalie Segers
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | 467 | – | ||
8 |
Ruby Roosen
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 462 | – | ||
9 |
Elena Van den Broeck
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 460 | – | ||
10 |
Chiara Bartorelli
Flanders Coast Swimmingteam
|
Flanders Coast Swimmingteam | 448 | – | ||
11 |
Hanne Soenens
Veurnse Zwemvereniging
|
Veurnse Zwemvereniging | 447 | – | ||
12 |
Jana Swaans
Kempisch Swimming Team
|
Kempisch Swimming Team | 442 | – | ||
13 |
Bo Wauters
Zoro
|
Zoro | 442 | – | ||
14 |
Joke Trioen
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 440 | – | ||
14 |
Nele Mommaerts
Zoro
|
Zoro | 440 | – | ||
16 |
Jana Rossel
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 417 | – | ||
17 |
Fleur Bosmans
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 413 | – | ||
18 |
Lore Vinck
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 406 | – | ||
19 |
Eloise Catry
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 405 | +2.8% | PB | |
20 |
Lien Ketelslegers
De Beringse Tuimelaars
|
De Beringse Tuimelaars | 397 | – | ||
21 |
Anouk Van genechten
Westerlo Swimming Team
|
Westerlo Swimming Team | 396 | – | ||
22 |
Fien Van Genechten
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos
|
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos | 393 | – | ||
23 |
Lieselotte Konijn
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 385 | – | ||
24 |
Ellen Breyne
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 329 | – | ||
25 |
Fleur Vanden Berghe
Bruinvissen Diksmuide
|
Bruinvissen Diksmuide | 279 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katinka Van Mulder
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 481 | – | ||
2 |
Laura Vandenbon
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus
|
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus | 472 | – | ||
3 |
Sirine Ajmerrou
Genker Zwemvereniging Neptunus
|
Genker Zwemvereniging Neptunus | 453 | – | ||
4 |
Fran Decloedt
Torhoutse Zwemklub Thor
|
Torhoutse Zwemklub Thor | 451 | 0.0% | ||
5 |
Maren Huberty
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 447 | – | ||
6 |
Jente Mellemans
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 443 | – | ||
7 |
Fiona Van Bree
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 435 | – | ||
8 |
Hanne De Wilde
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 431 | – | ||
9 |
Giulia Volpe
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos
|
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos | 427 | +1.8% | PB | |
10 |
Lieselotte Schutjes
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus
|
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus | 406 | – | ||
11 |
Yzra Broux
De Beringse Tuimelaars
|
De Beringse Tuimelaars | 397 | – | ||
12 |
Kiana Vanhalst
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 385 | +0.9% | PB | |
13 |
Luna Rigole
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 382 | -0.1% | ||
14 |
Emma Dupont
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 381 | – | ||
15 |
Sarah Germonpré
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 376 | -0.3% | ||
16 |
Maya Vancampenhout
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 368 | – | ||
17 |
Noor Lagae
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 368 | – | ||
18 |
Yu Jacob
Zwemvereniging Lier
|
Zwemvereniging Lier | 364 | – | ||
19 |
Indra Everaet
Temse Schelde Zwemmers
|
Temse Schelde Zwemmers | 356 | +4.6% | PB | |
20 |
Smaranda Tihenea
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 352 | – | ||
21 |
Zita Bracke
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 340 | – | ||
22 |
Elien Debar
Dilbeekse Zwemvereniging
|
Dilbeekse Zwemvereniging | 328 | – | ||
23 |
Luna Vandesteene
Swem Vrienden
|
Swem Vrienden | 317 | – | ||
24 |
Alice Cailliau
Veurnse Zwemvereniging
|
Veurnse Zwemvereniging | 316 | – | ||
25 |
Charlotte Vercautter
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 310 | -3.6% | ||
26 |
Sara Goubeir
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 310 | -0.1% | ||
27 |
Ine Mattheus
Dilbeekse Zwemvereniging
|
Dilbeekse Zwemvereniging | 304 | – | ||
28 |
Zsofi Herbig
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 265 | – | ||
29 |
Inneke Soetinck
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 207 | – | ||
– |
Ambre Moedersheim
Zoro
|
Zoro | NS | – | – | |
– |
Ine Huygens
Shark
|
Shark | NS | – | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Flore Van der stricht
Dendermondse Zwemvereniging Olympos
|
Dendermondse Zwemvereniging Olympos | 422 | – | ||
2 |
Kato Hoeven
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 420 | +8.7% | PB | |
3 |
Lore Vandromme
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 414 | +2.3% | PB | |
4 |
Sara Rigole
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 412 | – | ||
5 |
Sofia Cogen
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 411 | – | ||
6 |
Lotte Van Laecke
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 407 | – | ||
7 |
Elore Bogaers
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 404 | +3.4% | PB | |
8 |
Kato Tanghe
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 400 | +0.7% | PB | |
8 |
Farah Van Overmeire
Temse Schelde Zwemmers
|
Temse Schelde Zwemmers | 400 | – | ||
10 |
Birgit Hage
Kempisch Swimming Team
|
Kempisch Swimming Team | 396 | – | ||
11 |
Fien Derwael
Sint-Truidense Zwemclub
|
Sint-Truidense Zwemclub | 394 | – | ||
12 |
Emma Libbrecht
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 392 | -0.5% | ||
13 |
Noor Vergels
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 380 | – | ||
13 |
Hanne Vanpoucke
Bruinvissen Diksmuide
|
Bruinvissen Diksmuide | 380 | – | ||
15 |
Zita Spincemaille
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 377 | – | ||
16 |
Jutta Limpens
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 376 | +2.1% | PB | |
17 |
Lotta Vandenabeele
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos
|
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos | 372 | +2.3% | PB | |
18 |
Lena Vanderbruggen
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 367 | – | ||
19 |
Lore Parmentier
Royal Ypres Swimming Club
|
Royal Ypres Swimming Club | 362 | – | ||
20 |
Eline Droesbeke
Aalterse Zwemvereniging
|
Aalterse Zwemvereniging | 362 | -0.2% | ||
21 |
Jente Wynants
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 356 | – | ||
22 |
Laura Arijs
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 351 | – | ||
23 |
Kiara Kone
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 347 | – | ||
24 |
Renée Verstrepen
Shark
|
Shark | 342 | – | ||
25 |
Yana Van Rossem
Aalsters Swimming Team
|
Aalsters Swimming Team | 342 | – | ||
26 |
Jil Graham
Hoogstratens Zwem Team
|
Hoogstratens Zwem Team | 341 | – | ||
27 |
Rilou Starink
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 340 | – | ||
28 |
Bo Mattheus
Dilbeekse Zwemvereniging
|
Dilbeekse Zwemvereniging | 335 | – | ||
29 |
Xyla Desmet
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 335 | +0.9% | PB | |
30 |
Sara Bode
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 327 | – | ||
31 |
Hinde Cool
Aquarius Zwemclub Lebbeke
|
Aquarius Zwemclub Lebbeke | 321 | – | ||
32 |
Lore Dhaen
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 318 | -1.6% | ||
33 |
Emma Vangorp
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 317 | – | ||
34 |
Janne Bellinkx
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 315 | -0.9% | ||
35 |
Emma Brys
Flanders Coast Swimmingteam
|
Flanders Coast Swimmingteam | 311 | – | ||
36 |
Mila Touchard
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 310 | +3.3% | PB | |
37 |
Melina Tebelakis
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 301 | – | ||
38 |
Belén Verschueren
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 291 | – | ||
39 |
Amber Geerts
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 282 | – | ||
40 |
Laure Scheers
Lommelse Zwemvereniging "De Lo
|
Lommelse Zwemvereniging "De Lo | 282 | – | ||
41 |
Phoebe Vanmol
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 273 | – | ||
42 |
Klara Sergant
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 271 | – | ||
43 |
Marthe Robion
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 270 | – | ||
44 |
Noa Van Compernolle
Zwemclub Tieltse Zeeduivels
|
Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 266 | +6.2% | PB | |
45 |
Alyssa Vermeulen
Zwemclub Tieltse Zeeduivels
|
Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 265 | – | ||
46 |
Mirte Keustermans
Hoogstratens Zwem Team
|
Hoogstratens Zwem Team | 262 | – | ||
47 |
Gitte De Coster
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven
|
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 254 | – | ||
48 |
Pam Graham
Hoogstratens Zwem Team
|
Hoogstratens Zwem Team | 253 | – | ||
49 |
Zoë Allary
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 244 | – | ||
50 |
Julia Gonçalves Da Fonseca
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 243 | – | ||
51 |
Celeste Boulez
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 234 | – | ||
52 |
Mirthe De Backer
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 221 | -0.5% | ||
53 |
Aiko Dierick
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 219 | – | ||
54 |
Zoe Vanpeteghem
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 216 | – | ||
55 |
Silke Bluekens
Shark
|
Shark | 216 | – | ||
– |
Luna Baute
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | – | – | ||
– |
Myrthe Verwerft
Zwemclub Schoten
|
Zwemclub Schoten | – | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amber Den Tandt
Aquarius Zwemclub Lebbeke
|
Aquarius Zwemclub Lebbeke | 384 | – | ||
2 |
Yasmina Saidi
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 364 | +2.9% | PB | |
3 |
Birte Boon
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 352 | +1.1% | PB | |
4 |
Sari Ooms
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 346 | – | ||
5 |
Raniyah Roex
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 345 | – | ||
6 |
Elly Op de Beeck
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 341 | +9.6% | PB | |
7 |
Svetlana Kuznetcova
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 337 | +1.1% | PB | |
8 |
Hannah Housen
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 328 | +5.9% | PB | |
9 |
Klara Custers
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 323 | +2.0% | PB | |
10 |
Aya Fatih
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 322 | +3.8% | PB | |
11 |
Anke Van Quaethem
Zwemclub Tieltse Zeeduivels
|
Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 320 | – | ||
12 |
Kyana Peeters
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 320 | +2.5% | PB | |
13 |
Alba De Bruyne
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 306 | – | ||
14 |
Amélie Put
Westerlo Swimming Team
|
Westerlo Swimming Team | 304 | – | ||
15 |
Camille Parmentier
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 295 | – | ||
16 |
Kira Meerts
Westerlo Swimming Team
|
Westerlo Swimming Team | 294 | – | ||
16 |
Merel Dejonckheere
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 294 | – | ||
18 |
Wenke Geens
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | 293 | – | ||
19 |
Jente Buekenhoudt
Dilbeekse Zwemvereniging
|
Dilbeekse Zwemvereniging | 292 | – | ||
20 |
Jill Paredis
Swimming Club Strombeek-Grimbergen
|
Swimming Club Strombeek-Grimbergen | 290 | – | ||
21 |
Lieselot Leyten
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 288 | – | ||
22 |
Hannelore Croisiau
Zwemclub Schoten
|
Zwemclub Schoten | 288 | – | ||
23 |
Xaria Desmet
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 281 | +3.6% | PB | |
24 |
Nona Waeghe
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 281 | +1.2% | PB | |
25 |
Sien Dries
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 280 | – | ||
26 |
Grethe Bruggeman
Aquarius Zwemclub Lebbeke
|
Aquarius Zwemclub Lebbeke | 279 | – | ||
27 |
Mirthe De Backer
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 273 | +6.3% | PB | |
28 |
Amaryllis Everaet
Temse Schelde Zwemmers
|
Temse Schelde Zwemmers | 268 | – | ||
29 |
Jilka De Vilder
Dendermondse Zwemvereniging Olympos
|
Dendermondse Zwemvereniging Olympos | 261 | – | ||
30 |
Blue Janssens
Shark
|
Shark | 256 | – | ||
31 |
Noor Mertens
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 256 | – | ||
32 |
Emely Coomans
Zwemmen In Molenheide
|
Zwemmen In Molenheide | 252 | – | ||
33 |
Hanne Smets
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | 249 | – | ||
34 |
Lotte Vandekerckhove
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 246 | +1.8% | PB | |
35 |
Meyra Deveci
Genker Zwemvereniging Neptunus
|
Genker Zwemvereniging Neptunus | 244 | +4.3% | PB | |
36 |
Katrijn Van Eyken
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos
|
Zwemclub Kapelle-O/D-Bos | 233 | – | ||
37 |
Julie Vrints
Hoogstratens Zwem Team
|
Hoogstratens Zwem Team | 203 | – | ||
38 |
Chloé Amadou
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 196 | – | ||
39 |
Elfie Schepers
Zwemmen In Molenheide
|
Zwemmen In Molenheide | 184 | – | ||
40 |
Merel Lernout
Gold Swimming Team
|
Gold Swimming Team | 173 | -1.8% | ||
41 |
Sanna Chihab
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 172 | – | ||
42 |
Silvia Stefanova
Shark
|
Shark | 169 | – | ||
– |
Janne Behaeghel
Zwemclub Tremelo
|
Zwemclub Tremelo | NS | – | – | |
– |
Marie Caenen
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | NS | – | – | |
– |
Kato Juwe
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | – | – | ||
– |
Laure Van den Bossche
Dilbeekse Zwemvereniging
|
Dilbeekse Zwemvereniging | NS | – | – | |
– |
Hanne Grypdonck
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | NS | – | – |