Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tommy Lee Titze
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | 459 | ||
2 |
Jörn Herzog
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | 353 | ||
3 |
Robin Ullrich
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 341 | ||
4 |
Robin Erdmann
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 290 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Philipp Ziegenbalg
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 410 | ||
2 |
Luis Sturm
TSV Großschönau e.V.
|
TSV Großschönau e.V. | 376 | ||
3 |
Laurentin Kusber
MSV Bautzen 04 e.V.
|
MSV Bautzen 04 e.V. | 364 | ||
4 |
Dominik Schulz
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 312 | ||
– |
Fabian Schichtholz
SV Fortschritt Pirna
|
SV Fortschritt Pirna | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Konrad Speck
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 476 | ||
2 |
Max Leuschner
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | 326 | ||
3 |
Konrad Röhringer
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 283 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel Kleymann
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 234 | ||
– |
Paul-Gismo Knappe
SC Riesa
|
SC Riesa | NS | – | |
– |
Linus Benics
SSV Hoyerswerda e.V.
|
SSV Hoyerswerda e.V. | NS | – | |
– |
Julius Löwe
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Georg Ramsdorf
SV Weixdorf e.V.
|
SV Weixdorf e.V. | 265 | ||
2 |
Nick Pauer
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 218 | ||
3 |
Jonas Püschel
SSV Hoyerswerda e.V.
|
SSV Hoyerswerda e.V. | 192 | ||
– |
Moritz Saremsky
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Levin Werner
SV Weixdorf e.V.
|
SV Weixdorf e.V. | 277 | ||
2 |
Adrian Zische
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 270 | ||
3 |
Fynn Mario Drzymala
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 228 | ||
4 |
Konstantin Silex
SC Poseidon Radebeul
|
SC Poseidon Radebeul | 211 | ||
5 |
Miko Woite
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | 198 | ||
6 |
Nick Kietzmann
Hainsberger SV
|
Hainsberger SV | 186 | ||
7 |
Max Klipphahn
SC Riesa
|
SC Riesa | 169 | ||
8 |
Tim Simmank
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | 157 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Marec Pöschmann
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | – | ||
2 |
Felix Mehner
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | – | ||
3 |
Jonas Langner
USV TU Dresden
|
USV TU Dresden | – | ||
4 |
Tim-Oskar Schilling
SV Lok Görlitz e.V.
|
SV Lok Görlitz e.V. | – | ||
5 |
Fiete Möller
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | – | ||
6 |
Bruno Völkel
TSV Großschönau e.V.
|
TSV Großschönau e.V. | – | ||
7 |
Anton Pfuhl
OSSV Kamenz e.V.
|
OSSV Kamenz e.V. | – | ||
8 |
Jacopo Frederick Turini
SC Poseidon Radebeul
|
SC Poseidon Radebeul | 90 | ||
9 |
Miko Tillich
SC Riesa
|
SC Riesa | 88 | ||
– |
Franz Rietzschel
SC Riesa
|
SC Riesa | – | ||
– |
Adrian Hempel
SC Poseidon Radebeul
|
SC Poseidon Radebeul | – | ||
– |
Emil Müller
Dresdner Delphine
|
Dresdner Delphine | – | ||
– |
Gustav Karich
Dresdner Sportclub 1898
|
Dresdner Sportclub 1898 | NS | – | |
– |
Theo Sievers
SC Poseidon Radebeul
|
SC Poseidon Radebeul | NS | – |