Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Elena Kitzman
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 6 | ||
2 |
Anna Newcomer
Green County Y
|
Green County Y | 5 | PB | |
3 |
Sarah Johnson
Riptides
|
Riptides | 4 |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gracie Colvin
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 6 | – | ||
2 |
Beverly Harper
Riptides
|
Riptides | 5 | – | PB | |
3 |
Lillian Talbert
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | 4 | +0.9% | PB | |
4 |
Chloe Plautz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 3 | – | ||
5 |
Sydney Turner
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 2 | – | ||
6 |
Maka Chikowero
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 1 | – | PB | |
7 |
Kailey Coats
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
8 |
Peyton Yaun
Green County Y
|
Green County Y | – | – | PB | |
9 |
Signe Paletz
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | – | – | PB | |
10 |
Isabel Pelletier
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
11 |
Claire Zinnen
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | PB | |
12 |
Amber Goldhagen
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | – | ||
13 |
Vianca Perez
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | – | ||
14 |
Rowan Voeks
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
15 |
Ruby Anderson
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
16 |
Sydney Vita
Green County Y
|
Green County Y | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Riley Hoesly
Green County Y
|
Green County Y | 6 | – | ||
2 |
Ava Hayes
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 5 | – | ||
3 |
Zoe Shields
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 4 | – | ||
4 |
Clare McDermott
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 3 | – | ||
5 |
Bella Urzagaste
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 2 | – | ||
6 |
Kristina Foley
Green County Y
|
Green County Y | 1 | – | ||
7 |
Emily Kastner
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | – | ||
8 |
Paige Bryer
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | – | ||
9 |
Cate Newman
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
10 |
Eva Bailey
Riptides
|
Riptides | – | – | ||
11 |
Alaina Smith
Green County Y
|
Green County Y | – | – | ||
12 |
Rory Underhill
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
13 |
Akasha Ogle
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | – | -1.6% | ||
14 |
Madeline Schram
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
15 |
Amalia Morrison
Green County Y
|
Green County Y | – | – | ||
16 |
Emma Tran
Green County Y
|
Green County Y | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cheyenne Borroughs
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | 6 | – | ||
2 |
Eve Stovall
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 5 | – | ||
3 |
Jenna Koel
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | 4 | – | ||
4 |
Gina Erdtmann
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 3 | – | ||
5 |
Molly Migon
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 2 | – | ||
6 |
Margaret Piper
Green County Y
|
Green County Y | 1 | – | ||
7 |
Jade Tran
Green County Y
|
Green County Y | – | – | ||
8 |
Grace Haines
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
9 |
Lauren Zentner
Green County Y
|
Green County Y | – | – | ||
10 |
Grace Horton
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | – | +3.8% | PB | |
11 |
Lauren Geier
Green County Y
|
Green County Y | – | – | ||
– |
Teagan Lentz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Kailyn Ringhand
Green County Y
|
Green County Y | 6 |