Swimcloud

Cardinal Classic Invitational

  • Completed
  • Dec. 21–22, 2018
  • SCY
  • Fort Washingon, PA

200 Free Relay Men

Timed Finals SCY
Rank Name Team Time Points
1 North Penn Senior (A) North Penn Senior
  1. Nick Clark
  2. Sean Faikish
  3. Ryley Fein
  4. Tyler Hall
1:24.73
 
146
2 Upper Dublin (A) Upper Dublin
  1. Kyle Pro
  2. Matthew Jensen
  3. Nicholas Gewartowski
  4. Jake DiMartile
1:25.60
 
142
3 La Salle (A) La Salle
  1. Matt Lewis
  2. Matthew Szekely
  3. Andrew Pave
  4. Liam Smith
1:28.15
 
131
4 Hatboro Horsham (A) Hatboro Horsham
  1. Luke Emig
  2. Andrew McPoyle
  3. Stuart Sumner
  4. Tyler Warren
1:28.28
 
131
5 Haverford School, The (A) Haverford School, The
  1. Brian Brennan
  2. Bobby Blewett
  3. Anton Crescente
  4. JR Leitz
1:29.08
 
127
6 Upper Merion Upper Merion
  1. Cody Nguyen
  2. Michael Lemishko
  3. Corey Besz
  4. Aidan McNally
1:29.34
 
126
6 Plymouth Whitemarsh Plymouth Whitemarsh
  1. Caleb Kelly
  2. Nick Fiddler
  3. Justin Ruggiero
  4. Riley Coyle
1:29.34
 
126
8 Souderton (A) Souderton
  1. TJ Yaglenski
  2. Reid Sinkinson
  3. Matthew Masciulli
  4. Jake Kramer
1:30.19
 
123
9 North Penn Senior (B) North Penn Senior
  1. Ryan Faikish
  2. Max Bachman
  3. Luke Engel
  4. Luke Schwar
1:30.50
 
122
10 Hershey (A) Hershey
  1. Nikita Andrews
  2. Charlie Fackler
  3. Alexander Blacker
  4. Andrew Cramer
1:30.86
 
121
11 Boyertown (A) Boyertown
  1. Aaron Keifer
  2. Owen Miller
  3. Oliver Tye
  4. Nolan Benner
1:31.23
 
119
12 North Penn Senior (C) North Penn Senior
  1. Robert Freece
  2. Matthew Harkrader
  3. Evan Mancini
  4. Kyle Stressman
1:32.17
 
116
13 La Salle (B) La Salle
  1. DJ Comerford
  2. Luke Grossi
  3. Gavin Brooke
  4. Sean Brogan
1:32.51
 
114
14 Upper Darby (A) Upper Darby
  1. Carlo Constantine
  2. Kevyn Daly
  3. Patrick Rankin
  4. Hunter Youngblood
1:33.75
 
110
15 Hershey (B) Hershey
  1. Noah Drexler
  2. Ian Mills
  3. Bryce Mills
  4. Anton Aluquin
1:34.77
 
106
16 Souderton (B) Souderton
  1. Kristian Stanczewski
  2. Will Leyland
  3. Erik Moyer
  4. Austin Graham
1:35.58
 
103
17 La Salle (C) La Salle
  1. Evan Parkhill
  2. Mark Igoe
  3. Ryan Ellis
  4. Will McCloskey
1:35.84
 
102
18 Upper Dublin (B) Upper Dublin
  1. Zachary Duthie
  2. Logan Wilmoth
  3. Jared Kressman
  4. Andrew Marcus
1:35.96
 
102
19 Boyertown (B) Boyertown
  1. Stephen Cisik
  2. Justin Morris
  3. Noah Vivian
  4. Conner Stoudt
1:39.13
 
91
20 Haverford School, The (B) Haverford School, The
  1. Ryan Larocca
  2. Grayson Walker
  3. Zachary Sumner
  4. Matej Sekulic
1:40.53
 
87
21 Haverford School, The (C) Haverford School, The
  1. David Gobora
  2. Jason Chen
  3. Thomas Russell
  4. Jeffrey Yang
1:42.04
 
82
22 Souderton (C) Souderton
  1. Will Armitage
  2. Ethan Moyer
  3. Drew Stephens
  4. Brien Yaglenski
1:43.10
 
79
23 Hatboro Horsham (B) Hatboro Horsham
  1. Joe Brophy
  2. Nick Guiliani
  3. Caleb Pae
  4. Eric Thron
1:43.86
 
77
24 Daniel Boone Daniel Boone
  1. Justin Eves
  2. Stephen McDevitt
  3. Eddy Veroi
  4. Blake Marchiano
1:44.34
 
75
25 Upper Dublin (C) Upper Dublin
  1. Andrew Heisman
  2. Max Hubbard
  3. Aidan Keillor
  4. Edison Netter
1:44.40
 
75
26 Upper Darby (B) Upper Darby
  1. Cameren Steele
  2. Duncan McConnell
  3. Alfonsus Rahardjo
  4. Nick Tarone
1:46.93
 
68
27 Upper Dublin (D) Upper Dublin
  1. Ashton Portnoy
  2. Luca Ciccarone
  3. Antonio Concepcion
  4. Richard Boyd
1:50.09
 
60
28 Haverford School, The (D) Haverford School, The
  1. Junius Jones
  2. Gabe Gowen
  3. Jake Brewington
  4. Aiden Boyle
1:54.88
 
48
Little Flower Catholic Little Flower Catholic NS