Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriel Sanes
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 9 | -1.6% | ||
2 |
Bobby Pearce
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 7 | +3.9% | SB | |
3 |
Walker Wilson
Unattached
|
Unattached | 6 | – | PB | |
4 |
Leon Warnakulasuriya
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 5 | – | PB | |
5 |
Piper Robertson
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 4 | – | ||
6 |
Willie Xu
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 3 | – | ||
7 |
Jack Armstrong
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 2 | – | ||
8 |
Noah Geno
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 1 | – | PB | |
9 |
Benjamin Liang
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | PB | |
10 |
Dustin Vickers
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | PB | |
11 |
Brendan Diffley
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Connor Little
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 9 | – | PB | |
2 |
Eleazar Galvan Galvan
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 7 | +3.0% | PB | |
3 |
Zach Twomey
Eagle Swimming Association
|
Eagle Swimming Association | 6 | – | PB | |
4 |
Leyton Kraft
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 5 | – | ||
5 |
Shrikar Thangavel
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | 4 | +0.7% | PB | |
6 |
Grayson Hamous
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 3 | – | PB | |
7 |
Orlando Fernandez Rodriguez
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 2 | – | ||
8 |
Brandon Michna
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 1 | – | ||
9 |
Caleb Ozenne
Eagle Swimming Association
|
Eagle Swimming Association | – | – | ||
10 |
Jaime Reyna
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | -3.5% | ||
11 |
Jonathan Rojas
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | PB | |
12 |
Hunter Nolen
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | – | – | ||
13 |
Ricky Gutierrez
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | – | – | PB | |
14 |
Riley Kuhlman
Lake Jackson Aquatic Club
|
Lake Jackson Aquatic Club | – | – | PB | |
15 |
Jerry Avila
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | – | – | ||
16 |
Evan Penny
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luke Stibrich
Eagle Swimming Association
|
Eagle Swimming Association | 9 | +5.0% | PB | |
2 |
Brendan Studdert
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 7 | – | PB | |
3 |
Josh Alfaro
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 6 | – | PB | |
4 |
Angel Munoz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 5 | +0.7% | PB | |
5 |
Cirilo Cancino
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 4 | – | ||
6 |
Matthew Ward
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | 3 | – | ||
7 |
Spencer Meyers
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 2 | – | PB | |
8 |
Kevin Sanchez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 1 | +2.9% | PB | |
9 |
Xavi Galvan
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | – | – | ||
10 |
Luis Octavio Mendoza
Eagle Swimming Association
|
Eagle Swimming Association | – | – | ||
11 |
Jonathan Munoz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – |