Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel Worth
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 20 | +0.1% | PB | |
2 |
Dominick Damico
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | FR | 17 | +0.4% | SB | |
3 |
Dan Martin
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 16 | +6.2% | PB | |
4 |
Aaron Wedel
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 15 | +0.6% | PB | |
5 |
George Bahr
Blue Springs South
|
Blue Springs South | FR | 14 | +0.3% | PB | |
6 |
Jacob McCracken
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 13 | +0.6% | PB | |
7 |
Ray Fugett
Park Hill
|
Park Hill | FR | 12 | +0.1% | PB | |
8 |
Nick Wahlen
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | JR | 11 | +2.2% | PB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tyler Godsey
Kearney
|
Kearney | SR | 20 | +0.1% | PB | |
2 |
Brady Bell
Smithville
|
Smithville | FR | 17 | +2.5% | PB | |
3 |
Baxter Stone
Platte County
|
Platte County | JR | 16 | +1.7% | PB | |
4 |
Wyatt Huffman
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 15 | +1.6% | PB | |
5 |
Austin Jacoby
Grain Valley
|
Grain Valley | SR | 14 | +1.1% | PB | |
6 |
Jack Haley
Kearney
|
Kearney | FR | 13 | +10.4% | PB | |
7 |
Braden Tonks
Kearney
|
Kearney | FR | 12 | +10.1% | PB | |
8 |
Isaac Jensen
Kearney
|
Kearney | JR | 11 | +2.7% | PB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Connor Green
Platte County
|
Platte County | SR | 9 | +0.9% | PB | |
10 |
Isaac Cook
Platte County
|
Platte County | JR | 7 | +4.5% | PB | |
11 |
Ethan Cupp
Platte County
|
Platte County | SR | 6 | -1.9% | ||
12 |
Justin Coleman
Smithville
|
Smithville | SO | 5 | +8.4% | PB | |
13 |
Elijah Castle
Grain Valley
|
Grain Valley | FR | 4 | -1.1% |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Zachery Smith
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | – | 9 | +0.8% | SB | |
10 |
Zack Matteson
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | 7 | -1.4% | ||
11 |
Landon Allen
Park Hill
|
Park Hill | SR | 6 | +1.5% | PB | |
12 |
Joshua MacDonald
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | – | 5 | +1.9% | PB | |
13 |
Gabe Marthaler
Blue Springs
|
Blue Springs | SO | 4 | +1.1% | PB | |
14 |
Michael Strube
Park Hill
|
Park Hill | SR | 3 | +6.9% | PB | |
15 |
Lucas Blahnik
Park Hill
|
Park Hill | JR | 2 | +6.9% | PB | |
– |
Christian Robbins
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | – | – |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel Worth
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 136 | -3.2% | ||
1 |
Tyler Godsey
Kearney
|
Kearney | SR | 129 | +1.1% | PB | |
2 |
Dominick Damico
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | FR | 115 | -1.4% | ||
2 |
Baxter Stone
Platte County
|
Platte County | JR | 112 | +4.3% | PB | |
3 |
Brady Bell
Smithville
|
Smithville | FR | 104 | +1.4% | PB | |
3 |
Dan Martin
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 92 | +4.4% | PB | |
4 |
Wyatt Huffman
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 92 | -0.8% | ||
4 |
Aaron Wedel
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 92 | +0.8% | PB | |
5 |
George Bahr
Blue Springs South
|
Blue Springs South | FR | 89 | 0.0% | ||
6 |
Jacob McCracken
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 85 | +1.1% | PB | |
7 |
Ray Fugett
Park Hill
|
Park Hill | FR | 81 | -0.2% | ||
8 |
Nick Wahlen
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | JR | 76 | +0.8% | PB | |
9 |
Zack Matteson
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | 75 | -1.1% | ||
10 |
Landon Allen
Park Hill
|
Park Hill | SR | 74 | +1.5% | PB | |
11 |
Zachery Smith
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | – | 70 | -3.0% | ||
12 |
Michael Strube
Park Hill
|
Park Hill | SR | 68 | +7.5% | PB | |
13 |
Gabe Marthaler
Blue Springs
|
Blue Springs | SO | 67 | +0.4% | PB | |
14 |
Joshua MacDonald
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | – | 63 | -1.1% | ||
15 |
Christian Robbins
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | 54 | +1.0% | PB | |
16 |
Lucas Blahnik
Park Hill
|
Park Hill | JR | 50 | +5.2% | PB | |
5 |
Austin Jacoby
Grain Valley
|
Grain Valley | SR | 46 | -1.2% | ||
6 |
Isaac Jensen
Kearney
|
Kearney | JR | 46 | +6.1% | PB | |
17 |
Ben Thomas
Blue Springs
|
Blue Springs | JR | 42 | -1.2% | ||
7 |
Jack Haley
Kearney
|
Kearney | FR | 42 | +7.8% | PB | |
8 |
Braden Tonks
Kearney
|
Kearney | FR | 39 | +9.0% | PB | |
18 |
Gannon Grieb
Blue Springs South
|
Blue Springs South | – | 38 | +9.7% | PB | |
9 |
Connor Green
Platte County
|
Platte County | SR | 35 | +0.5% | PB | |
10 |
Isaac Cook
Platte County
|
Platte County | JR | 34 | +5.0% | PB | |
19 |
William Burke
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | JR | 25 | – | ||
11 |
Ethan Cupp
Platte County
|
Platte County | SR | 23 | -3.2% | ||
20 |
Daniel Stickney
Blue Springs
|
Blue Springs | JR | 22 | +3.7% | PB | |
12 |
Justin Coleman
Smithville
|
Smithville | SO | 6 | +2.5% | PB | |
13 |
Elijah Castle
Grain Valley
|
Grain Valley | FR | – | +4.1% | PB | |
– |
Ethan Sahudin
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | – | – |