Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Evan Szablewski
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 20 | – | PB | ||
2 |
Jackson Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | YMCA | 17 | +1.8% | PB | |
3 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 16 | – | |||
4 |
BEN Ramminger
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 15 | +0.6% | PB | ||
5 |
Willy Pinnow
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | 14 | – | PB | ||
6 |
Sam Lanham
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | – | PB | ||
7 |
Blake Baertlein
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 | – | PB | ||
7 |
Ozan Kalafat
Green Bay Y
|
Green Bay Y | B | 11 | – | PB | |
9 |
Nathan Gupton
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 9 | – | PB | ||
10 |
Andrew Busse
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 7 | – | PB | ||
11 |
Alex Foti
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 6 | – | PB | ||
12 |
Paul Busse
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 5 | +5.9% | PB | ||
13 |
Luke Kobza
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 4 | – | PB | ||
14 |
Mason Stimson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 3 | – | PB | ||
15 |
Brady Basile
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 2 | +6.0% | SB | ||
16 |
Brian Daniels
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 1 | – | |||
17 |
Bennett Balogh
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +5.6% | PB | ||
18 |
Zachary Topritzhofer
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | +1.0% | PB | ||
19 |
Ben Wirch
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | PB | ||
20 |
Jack Foster
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | PB | ||
21 |
Ian Ridlehoover
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | ||
22 |
Nathan Mudry
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | – | |||
23 |
Isaac Schroeder
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | PB | ||
24 |
David Turner
SWMKE
|
SWMKE | – | – | |||
25 |
Ryan O'Neill
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | – | +7.2% | SB | ||
26 |
Jackson Hodek
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | +1.3% | PB | ||
27 |
Dylan Luckmann
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | ||
28 |
Grant Lee
Green County Y
|
Green County Y | – | – | |||
29 |
Aaron Shibilski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | |||
– |
Michael Draves
Unattached
|
Unattached | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Isaac Fleig
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 20 | – | ||
2 |
Anakin Fischer
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Evan Schmidt
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | 16 | – | PB | |
4 |
Devin Testin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 15 | – | PB | |
5 |
Lance Johnson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Mason Bruhn
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | – | PB | |
7 |
Caleb Kubiak
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 12 | – | PB | |
8 |
Ben Wozniak
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 11 | – | PB | |
9 |
Tommy Seiler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 9 | – | PB | |
10 |
Jack Kitzman
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 7 | +4.8% | PB | |
11 |
Drew Testin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 6 | – | PB | |
12 |
Jake McDowell
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 5 | – | ||
13 |
Drew Shipley
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 4 | – | PB | |
14 |
Zack Kopsea
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 3 | +0.2% | PB | |
15 |
Spencer Stluka
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 2 | – | PB | |
16 |
Connor Kwiatkowski
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 1 | – | ||
17 |
Ted Plewa
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – |