Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrew Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 20 | +1.5% | PB | ||
2 |
BEN Ramminger
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 17 | +2.8% | PB | ||
3 |
Evan Szablewski
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 16 | – | |||
4 |
Caleb Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 15 | +1.7% | SB | ||
5 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 14 | +6.3% | SB | ||
6 |
Michael Long
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 13 | +5.0% | PB | ||
7 |
Sam Lanham
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 12 | +2.5% | PB | ||
8 |
Alex Foti
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 | – | PB | ||
9 |
Zachary Topritzhofer
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | B | 9 | +3.5% | PB | |
10 |
Paul Busse
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 7 | +3.1% | PB | ||
11 |
Brady Basile
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 6 | +4.2% | SB | ||
12 |
Nathan Gupton
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 5 | +3.5% | SB | ||
13 |
Luke Kobza
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 4 | +1.4% | PB | ||
14 |
Andrew Busse
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 3 | +4.3% | SB | ||
15 |
Bennett Balogh
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 2 | +4.9% | PB | ||
16 |
Isaac Schroeder
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 1 | – | PB | ||
17 |
Nick Niven
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | PB | ||
18 |
Dylan Luckmann
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | ||
19 |
Jackson Hodek
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | +0.6% | PB | ||
20 |
Aaron Shibilski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | |||
21 |
Ryan Lahey
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | – | – | PB | ||
22 |
Conner Clark
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | – | – | PB | ||
23 |
Ryan O'Neill
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | – | – | PB | ||
– |
Brian Daniels
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | ||
– |
Ben Wirch
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matt Dedering
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 20 | +3.2% | PB | |
2 |
Anakin Fischer
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | +2.6% | PB | |
3 |
Devin Testin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Evan Schmidt
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | 15 | – | PB | |
5 |
Mason Bruhn
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 14 | +3.2% | PB | |
6 |
Tommy Seiler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 13 | – | PB | |
7 |
Ben Wozniak
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | – | ||
8 |
Drew Testin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 11 | – | PB | |
9 |
Jack Kitzman
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 9 | – | ||
10 |
Caleb Kubiak
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 7 | +2.6% | PB | |
11 |
Nick Austin
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 6 | – | ||
12 |
Spencer Stluka
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 5 | – | ||
13 |
Ted Plewa
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 4 | – |