Swimcloud

Lake Erie Senior Championships

A Final LCM
Name Team Time Score Pts Imp
1 Emma Borrow Blazing Barracudas logo 2:29.14
22.00 677 +4.8% SB
2 Gianna Leffler Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:29.15
19.00 677 -0.5%
3 Madeline Dyer Firestone Akron logo 2:29.59
18.00 671 +1.9% PB
4 Gracie Chelf Wooster Ohio YMCA logo 2:30.86
17.00 670 +3.4% PB
5 Gabrielle Loring Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:31.17
16.00 646 +0.8% PB
6 Hannah Weldon Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:31.73
15.00 657 +3.3% PB
7 Jordan Truelsch Swim United logo 2:32.21
14.00 650 -0.3%
8 Morgan Schuld Lake Shore Swim Club logo 2:33.09
13.00 617 -2.4%
9 Isabella Ratino Blazing Barracudas logo 2:33.76
12.00 607 -3.1%
B Final LCM
Name Team Time Score Pts Imp
10 Kate Hensley Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:31.87
10.00 655 +6.0% PB
11 Paige South Canton City Schools logo 2:36.45
8.00 567 -2.4%
12 Lillian Mullens Canton City Schools logo 2:38.58
7.00 536 -1.1%
13 Mallory Mackay Cleveland Splash logo 2:39.00
6.00 549 +0.6% PB
14 Caroline Coates Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:39.90
5.00 517 -1.0%
15 Jillian Rymer Swim United logo 2:42.61
4.00 498 -1.5%
16 Amy Zhang Solon Stars Swim Club logo 2:48.50
3.00 418 -0.5%
17 Hanna Trombetto Ridgewood Branch YMCA logo 2:48.57
2.00 417 +4.7% SB
18 Allison Dieter Vacationland Swim Club logo 2:49.87
1.00 400 PB
Preliminaries LCM
Name Team Time Score Pts Imp
1 Lauren Musbach Lake Erie Silver Dolphins logo 2:28.15
693 -0.4%
2 Gianna Leffler Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:28.94
681 -0.4%
3 Gracie Chelf Wooster Ohio YMCA logo 2:29.51
691 +4.2% PB
4 Madeline Dyer Firestone Akron logo 2:30.54
656 +1.3% PB
5 Isabella Ratino Blazing Barracudas logo 2:31.09
647 -1.3%
6 Morgan Schuld Lake Shore Swim Club logo 2:31.32
644 -1.2%
7 Jordan Truelsch Swim United logo 2:32.54
645 -0.5%
8 Gabrielle Loring Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:33.23
615 -0.6%
9 Hannah Weldon Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:33.39
632 +2.2% PB
10 Emma Borrow Blazing Barracudas logo 2:34.23
600 +1.5% SB
11 Mia Nagle Firestone Akron logo 2:34.71
612 +7.2% PB
12 Kate Hensley Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:34.78
611 +4.2% PB
13 Paige South Canton City Schools logo 2:36.34
569 -2.4%
14 Hope Kitchen YMCA Geauga Otters logo 2:37.95
564 +5.3% PB
15 Channing Lewis Canton City Schools logo 2:38.00
545
16 Lillian Mullens Canton City Schools logo 2:38.47
538 -1.1%
17 Caroline Coates Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:40.40
510 -1.3%
18 Mallory Mackay Cleveland Splash logo 2:43.20
490 -2.1%
19 Hanna Trombetto Ridgewood Branch YMCA logo 2:43.71
483 +7.5% PB
20 Jillian Rymer Swim United logo 2:45.08
464 -3.0%
21 Noel Rozic YMCA Geauga Otters logo 2:49.02
392 PB
22 Allison Dieter Vacationland Swim Club logo 2:52.11
371 PB
23 Amy Zhang Solon Stars Swim Club logo 2:52.22
369 -2.7%
24 Anna Baldwin Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:52.55
347 PB
26 Bridget Ferris Solon Stars Swim Club logo 2:54.91
336 +0.8% PB
27 Reese Schneider YMCA Geauga Otters logo 2:56.12
303 PB
28 Taylor Shene Solon Stars Swim Club logo 2:56.20
302 +0.2% PB
29 Lily Obert Cuyahoga Falls Riverfront YMCA logo 2:57.04
309 +3.9% PB
30 Caitlin Donner Medina Recreation Swim Team logo 2:57.42
287
31 Rayna Klugherz Solon Stars Swim Club logo 3:02.06
234 +5.9% PB
32 Mary Soboslay Cleveland Splash logo 3:04.52
223 +2.3% PB
33 Summer Whelan Ridgewood Branch YMCA logo 3:08.07
169 +6.5% PB
34 Anja Rowane Great Lakes Sailfish Swimming logo 3:15.26
116 -1.5%