Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Bindi Pedersen
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 20 | ||
2 |
Riley Fidler
StingRay Swimming
|
StingRay Swimming | 17 | ||
3 |
Abby Roth
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 16 | ||
4 |
Jillian Weber
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 15 | ||
5 |
Molly Seneker
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 14 | PB | |
6 |
Isabella Bono
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 13 | ||
7 |
Emma Ulvin
Gold's Aquatics Club
|
Gold's Aquatics Club | 12 | ||
8 |
Alyssa Heusted
Gold's Aquatics Club
|
Gold's Aquatics Club | 11 | ||
9 |
Andrea Wu
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 9 | ||
10 |
Carli Childres
Valley Aquatics Swim Team
|
Valley Aquatics Swim Team | 7 | PB | |
11 |
Josephine Piel
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 6 | PB | |
12 |
Kathy Lundblad
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 5 | ||
– |
Reilee Butcher
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | – | ||
– |
Sydney Wan
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | – | ||
– |
Rebecca Romanschi
Gold's Aquatics Club
|
Gold's Aquatics Club | NS | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maren Rusk
South Snohomish Co. Dolphins
|
South Snohomish Co. Dolphins | 20 | +1.4% | SB | |
2 |
Macy Fidler
StingRay Swimming
|
StingRay Swimming | 17 | – | ||
3 |
Ava Gruner
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Amelia Bowen
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 15 | – | PB | |
5 |
Rachael Yoo
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 14 | – | PB | |
6 |
Gianna Tan
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 13 | – | PB | |
7 |
Keaton Canaday
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 12 | – | ||
8 |
Caroline Crow
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 11 | – | PB | |
9 |
Ellie Patterson
Unattached
|
Unattached | 9 | – | ||
10 |
Leah Winn
Gold's Aquatics Club
|
Gold's Aquatics Club | 7 | – | ||
11 |
Grace Liu
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 6 | – | ||
12 |
Samantha Galanti
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 5 | – | ||
13 |
Alice Wu
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 4 | – | ||
14 |
Abigail Arroyo
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 3 | – | ||
15 |
Julia Lundblad
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 2 | – | ||
16 |
Katelyn Nguyen
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 1 | – | ||
17 |
Skylar Wang
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | – | – | ||
18 |
Hannah Ross
Gold's Aquatics Club
|
Gold's Aquatics Club | – | – | ||
19 |
Anna Koturanova
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Juliana Kampf
Issaquah Swim Team
|
Issaquah Swim Team | 20 | – | ||
2 |
Isabel Peng
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 17 | – | PB | |
3 |
Selin Gursoy
Wave Aquatics
|
Wave Aquatics | 16 | – | ||
4 |
Ellie Lao
StingRay Swimming
|
StingRay Swimming | 15 | -10.2% | ||
5 |
Emily Dunn
Olympic Cascade Aquatics
|
Olympic Cascade Aquatics | 14 | – |