Swimcloud

Speedo Junior National Championships

  • Completed
  • Jul. 31, 2018 - Aug. 04, 2018
  • LCM
  • Irvine, CA

400 Medley Relay Men

Timed Finals LCM
Rank Name Team Reaction Time
1 Mason Manta Rays (B) Mason Manta Rays
  1. Carson Foster
  2. Jake Foster
  3. Jacob McDonald
  4. Adam Chaney
+56 3:43.63
 
2 Terrapins Swim Team Terrapins Swim Team
  1. Andrew Rodriguez
  2. Adrian Dulay
  3. Andrei Minakov
  4. Alexei SANCOV
+62 3:45.66
 
Swim Atlanta Swim Atlanta
  1. Keegan Walsh
  2. Andrew Winton
  3. Bradley Dunham
  4. Jake Magahey
+67 3:47.56
 
3 Sierra Marlins Swim Team Sierra Marlins Swim Team
  1. Colby Mefford
  2. Ben Dillard
  3. Jack Gillespie
  4. Finn O'Haimhirgin
+67 3:48.44
 
4 Irvine Novaquatics (A) Irvine Novaquatics
  1. Kevin Tu
  2. Henry Wu
  3. Sean Slusiewicz
  4. Owen Kao
+60 3:49.63
 
5 Katy Aquatics Katy Aquatics
  1. William Roberson
  2. Brayden Rudd
  3. Seungjoon Ahn
  4. Coco Bratanov
+68 3:49.69
 
6 SwimMAC Carolina (A) SwimMAC Carolina
  1. Tim Connery
  2. Scott Lyons
  3. Boyd Poelke
  4. Jack Walker
+65 3:50.00
 
7 Dayton Raiders (A) Dayton Raiders
  1. John Sampson
  2. Michael Sandner
  3. Jean-pierre Khouzam
  4. Nicholas Perera
+53 3:51.33
 
8 Carmel Swim Club Carmel Swim Club
  1. Griffin Hadley
  2. Andrew Couchon
  3. Jack Smith
  4. Jake Mitchell
+58 3:52.41
 
9 Lakeside Swim Team (KY) Lakeside Swim Team (KY)
  1. Hunter Tapp
  2. Alex Brehm
  3. Cole Brown
  4. Will Cole
+65 3:52.44
 
10 Michigan Lakeshore Aquatics Michigan Lakeshore Aquatics
  1. Joey Wachter
  2. Khadin Soto
  3. Riley Vanmeter
  4. Skyler Cook-Weeks
+63 3:52.49
 
11 Peak Swimming Peak Swimming +59 3:53.43
 
12 University of Denver Hilltoppers University of Denver Hilltoppers
  1. Blayze Jessen
  2. Will Goodwin
  3. Seth Hendrix
  4. Ryan Peterson
+64 3:53.59
 
13 Crow Canyon Country Club Sharks Crow Canyon Country Club Sharks
  1. Allen Dempster
  2. Alex Suehiro
  3. Armando Vegas
  4. Daniel O'Connell
+72 3:53.84
 
14 Charger Aquatics Charger Aquatics
  1. Max Hawton
  2. Jack Hoagland
  3. Darien O'Donnell
  4. Keelan Hart
+62 3:54.00
 
15 Mason Manta Rays (A) Mason Manta Rays
  1. Grady Wheeler
  2. Tyler Babinec
  3. Carl Bloebaum
  4. Ansel Froass
+55 3:54.84
 
16 Irvine Novaquatics (B) Irvine Novaquatics
  1. Hunter Hitchens
  2. Arnold Su
  3. Dominic Falcon
  4. Hunter Ingram
+59 3:54.98
 
16 Firestone Akron Firestone Akron
  1. Kaden Smesko
  2. Richie Kurlich
  3. Jack Saum
  4. Adam Lenz
+63 3:54.98
 
18 WEST Swim Club WEST Swim Club
  1. Jack Thorell
  2. Trystan Lundgren
  3. Jeff Vitek
  4. Donovan Lahmann
+69 3:55.74
 
19 Lakeside Aquatic Club (TX) Lakeside Aquatic Club (TX)
  1. Colin Feehery
  2. Donald Scott
  3. Alexander Zettle
  4. Jack Jannasch
+73 3:56.28
 
20 Beach Cities Swimming Beach Cities Swimming
  1. Andrew White
  2. Ike Shirakata
  3. Nico Colomer
  4. Kai Bathurst
+56 3:56.35
 
21 Carpet Capital A Carpet Capital A
  1. Jonathan Shaheen
  2. Henry Bethel
  3. Ross Valdez
  4. Anthony Calderon-Schuler
+61 3:56.84
 
22 North Penn Aquatic Club North Penn Aquatic Club
  1. AIDAN DALY
  2. Sean Faikish
  3. Noah Jamieson
  4. Ryley Fein
+58 3:58.59
 
23 Duneland Swim Club Duneland Swim Club
  1. Nick Hanas
  2. Lucas Piunti
  3. Andrew Alders
  4. Ethan Wing
+61 3:59.48
 
24 Dayton Raiders (B) Dayton Raiders
  1. Connor Blatt
  2. JohnPaul Khouzam
  3. Josef Pohlmann
  4. Owen Conley
+64 3:59.56
 
25 Rancho San Dieguito (B) Rancho San Dieguito
  1. Carlos Munoz Renteria
  2. Kaito Koyama
  3. Phil Pozdnyakov
  4. Dylan Delaney
+57 4:00.42
 
26 Austin Swim Club Austin Swim Club
  1. Kyle Valdez
  2. Jaden Luo
  3. Gavin Moak
  4. Clark Wakeland
+59 4:00.63
 
27 Scarlet Aquatic Club Scarlet Aquatic Club
  1. Zach Hu
  2. Matthew Chan
  3. Gabriel Orbe
  4. Kyle Iorizzo
+65 4:04.75
 
Long Island Aquatic Club Long Island Aquatic Club
  1. Adam Kapusta
  2. Jason Louser
  3. Timothy Marski
  4. Christian Sztolcman
+60 NS
SwimMAC Carolina (B) SwimMAC Carolina
  1. Hugh Svendsen
  2. Markus Wennborg
  3. Ethan Schneider
  4. Chase Allison
+54 DQ
Rancho San Dieguito (A) Rancho San Dieguito
  1. Brandon Kulik
  2. Josh He
  3. Yuma Dugas
  4. Stephan Lukashev
+55 DQ
Nitro Swimming Nitro Swimming
  1. Dominic Toledo Sanchez
  2. Greyson Alarcon
  3. Jack Grieshop
  4. Kevin Hammer
+60 DQ
Metroplex Aquatics Metroplex Aquatics
  1. Jakob Clark
  2. Jed Jones
  3. James Vaughn
  4. Samuel Fanatico
+72 DQ
Bluefish Swim Cl Bluefish Swim Cl NS