Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ryland Sun
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | – | ||
2 |
Wen Zhang
Dothan Dolphin Swim Team
|
Dothan Dolphin Swim Team | 7 | – | ||
3 |
Noble Reynolds
Prattville Swim League
|
Prattville Swim League | 6 | – | ||
4 |
Spencer Sehlhorst
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 5 | – | ||
5 |
Nico Gobel
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 4 | – | ||
6 |
Antony DeMott
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 3 | – | ||
7 |
Trevor Stevenson
Coast Aquatics
|
Coast Aquatics | 2 | – | ||
8 |
Kenan Cain
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 1 | – | PB | |
9 |
Nevada Wood
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | PB | |
10 |
Christian Smith
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
11 |
Jonah Troup
Prattville Swim League
|
Prattville Swim League | – | – | ||
12 |
Jared Dykman
Wiregrass Aquati
|
Wiregrass Aquati | – | -1.0% | ||
13 |
Ben Hicks
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
14 |
Kai Allred
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
15 |
Cole Tillman
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
16 |
Jack Kennedy
Prattville Swim League
|
Prattville Swim League | – | – | ||
17 |
Jon Machado
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
18 |
Ben Wurgler
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
19 |
Cooper Hoagland
Prattville Swim League
|
Prattville Swim League | – | – | PB | |
20 |
Andrew Thrasher
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
21 |
Joshua Ayers
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
22 |
Jacob Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
23 |
Sam Rix
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
24 |
Connor Smith-Olson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
25 |
Garth Eklund
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
26 |
Cole Jernigan
Brewton Local Ar
|
Brewton Local Ar | – | – | ||
27 |
Alex Little
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | PB | |
28 |
Joseph Wildzunas
Wiregrass Aquati
|
Wiregrass Aquati | – | – | ||
29 |
Brayson Barber
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
30 |
Jack Fox
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
31 |
David Skerratt
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
32 |
Spencer Shivers
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
33 |
Jake Holmes
Wiregrass Aquati
|
Wiregrass Aquati | – | – | ||
34 |
Ethan Hall
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
35 |
Ethan Porter
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | +0.8% | PB | |
36 |
Alex Beer
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
37 |
Maddox Balius
TNT Swimming
|
TNT Swimming | – | – | PB | |
38 |
Tyler Mann
Dothan Dolphin Swim Team
|
Dothan Dolphin Swim Team | – | – | PB | |
39 |
Rawlin Hoffman
TNT Swimming
|
TNT Swimming | – | – | ||
40 |
Dru Nabrrete
Wiregrass Aquati
|
Wiregrass Aquati | – | – | ||
41 |
Trey Bauldin
TNT Swimming
|
TNT Swimming | – | – | PB | |
– |
Christopher Lovell
Coast Aquatics
|
Coast Aquatics | – | – | ||
– |
Michael Yagami
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – |