Swimcloud
UW-LaCrosse @Uw-Oshkosh
  • Points scored
  • Avg. performance
    309.3
  • Personal best
  • Season best

Top swims

More
Name Event Time
1 Justin Zangl 1000 Y Free 11:24.29
2 Ryan Elliott 100 Y Breast 1:08.03
3 Kent Ludeman 500 Y Free 5:38.87
4 Jon Striech 1000 Y Free 11:53.51
5 Steve Schendt 50 Y Free 25.80
6 Brian Markovich 200 Y IM 2:21.31
7 Brian Markovich 500 Y Free 5:51.75
8 Lance Gruenke 50 Y Free 26.33
9 Andrew Cipriano 100 Y Free 58.46
10 Jeremy Potter 200 Y Free 2:10.79

Relays

Name Event Time
1 UW-Oshkosh (C) 400 Y Free Relay
2 UW-Oshkosh (D) 400 Y Medley Relay
3 UW-Oshkosh 400 Y Free Relay
4 UW-Oshkosh 400 Y Medley Relay
5 UW-Oshkosh (D) 400 Y Free Relay
6 UW-Oshkosh (E) 400 Y Medley Relay
7 UW-Oshkosh (B) 400 Y Medley Relay
8 UW-Oshkosh (C) 400 Y Medley Relay
9 UW-Oshkosh (B) 400 Y Free Relay

Swimmers 14

Entries

Kent Ludeman
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 1:04.11
500 Y Free Timed Finals #None None 5:38.87
Matt Behnke
Event Round Heat Lane Seed Time Place
50 Y Free Timed Finals #None None 29.04
100 Y Back Timed Finals #None None 1:14.11
Andrew Cipriano
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:12.32
100 Y Free Timed Finals #None None 58.46
Brian Markovich
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None None 5:51.75
200 Y IM Timed Finals #None None 2:21.31
Ryan Curley
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 1:12.78
50 Y Free Timed Finals #None None 30.50
Jon Striech
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 1:06.91
1000 Y Free Timed Finals #None None 11:53.51
Justin Zangl
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 1:06.89
1000 Y Free Timed Finals #None None 11:24.29
Steve Schendt
Event Round Heat Lane Seed Time Place
50 Y Free Timed Finals #None None 25.80
200 Y IM Timed Finals #None None 2:24.21
Dan Johnson
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:12.59
Lance Gruenke
Event Round Heat Lane Seed Time Place
50 Y Free Timed Finals #None None 26.33
100 Y Free Timed Finals #None None 1:04.59
Adam Socha
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y IM Timed Finals #None None 2:31.78
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:20.22
Jeremy Potter
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:10.79
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:19.67
Kyle Spittler
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:11.89
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:22.59
Ryan Elliott
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 1:08.58
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:08.03
Relays
Event Round Heat Lane Seed Time Place
400 Y Medley Relay (A) Timed Finals #None None 4:26.60
400 Y Free Relay (A) Timed Finals #None None 3:55.91
400 Y Medley Relay (B) Timed Finals #None None 4:35.10
400 Y Free Relay (B) Timed Finals #None None 4:28.17
400 Y Medley Relay (C) Timed Finals #None None 4:46.44
400 Y Free Relay (C) Timed Finals #None None 3:45.04
400 Y Medley Relay (D) Timed Finals #None None 4:14.19
400 Y Free Relay (D) Timed Finals #None None 4:10.56
400 Y Medley Relay (E) Timed Finals #None None 4:34.00