Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tyler Hong
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | 11 | +3.5% | PB | |
2 |
Fletcher Holquist
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 9 | – | ||
3 |
Josh Matheny
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 8 | – | PB | |
4 |
Gavin Newcamp
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | 7 | – | PB | |
5 |
Carter Faulkner
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | 6 | +2.0% | PB | |
6 |
David Bocci
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | 5 | – | PB | |
7 |
Nathan Herman
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 4 | -1.2% | ||
8 |
Michael Wang
Unattached
|
Unattached | 3 | – | PB | |
9 |
Joshua Galecki
Allegheny North
|
Allegheny North | 2 | – | PB | |
10 |
Andrew Clough
Buffalo Area Aquatic Club
|
Buffalo Area Aquatic Club | 1 | – | PB | |
11 |
Ethan Song
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
12 |
Carver Clark
Cavalier Swim Cl
|
Cavalier Swim Cl | – | – | PB | |
13 |
Richard Jensen
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
14 |
Joseph Richmond
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | PB | |
15 |
Thomas Metz
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
16 |
Audric Pastor
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
17 |
Atticus Crowley
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | – | – | PB | |
18 |
Jake Whisner
Greater Pittsburgh Aquatic Club
|
Greater Pittsburgh Aquatic Club | – | – | PB | |
19 |
Nolan Songer
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
20 |
Aiden Morris
Unattached
|
Unattached | – | +5.3% | PB | |
21 |
Zach Toothman
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
22 |
Christian Narcelles
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | – | ||
23 |
Robbie Lupo
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
24 |
Tyler Tieppo
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
25 |
Ezra Webster
East Aurora Swim Team
|
East Aurora Swim Team | – | – | PB | |
26 |
Sam Deemer
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | – | – | ||
27 |
Christian Wolke
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +2.0% | PB | |
28 |
River Flatley
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
29 |
Nathan Pirollo
Peters Township
|
Peters Township | – | – | ||
30 |
John Ratino
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +1.9% | PB | |
31 |
Isaac Shaker
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
32 |
Alex Lepri
Peters Township
|
Peters Township | – | – | PB | |
33 |
Josh Rooney
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | PB | |
34 |
Carson Chaffee
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | – | ||
35 |
Evan Soulia
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
36 |
Akshana Dassanaike
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
37 |
Patrick Benedict
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
38 |
Anthony Ferrante
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
39 |
Jack Johannessen
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +1.6% | PB |