Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Fynn Minuth
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 11 | – | PB | |
2 |
Jason Quinn
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 9 | – | PB | |
3 |
Grant House
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA | 8 | – | ||
4 |
Drew Damich
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | 7 | – | ||
5 |
Austin Mortimer
Unattached
|
Unattached | 6 | – | ||
6 |
Will Chan
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 5 | +1.5% | PB | |
7 |
Ross Palazzo
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 4 | – | ||
8 |
Ben Brooks
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | 3 | – | PB | |
9 |
Patrick Lersch
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 2 | – | PB | |
10 |
Noah Cagley
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 1 | – | PB | |
11 |
Spencer TRETTER
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
12 |
Ole Minuth
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
13 |
Tyler Tong McDermott
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
14 |
Timmy Spichiger
GCSTO
|
GCSTO | – | – | ||
15 |
Casey Melzer
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
16 |
Matthew Dyer
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | – | ||
17 |
Matt Kwalick
Chartiers Valley Swim Club
|
Chartiers Valley Swim Club | – | – | ||
18 |
Eric Booth
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | – | PB | |
19 |
Jared Stergar
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
20 |
Will Dixon
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
21 |
Justin Crew
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | – | ||
22 |
Panos Papangelakis
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
23 |
Franklin Shew
Canton City Swimming
|
Canton City Swimming | – | – | ||
24 |
Patrick Lawrence
GCSTO
|
GCSTO | – | – | ||
25 |
Owen LaFramboise
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | +0.1% | SB | |
26 |
Mark Patterson
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | – | ||
27 |
Dane Bozsvai
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | ||
28 |
Christopher Ubert
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
29 |
Graham Lane
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +1.7% | SB | |
30 |
Vinny Tavoletti
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
31 |
Patrick Olivier
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | PB | |
32 |
Max Gonzalez
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
33 |
Jake Bumgarner
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | ||
34 |
Keith Powell
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
35 |
Jimmy Koloseike
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA | – | – | ||
36 |
George Papangelakis
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
37 |
Jamy Young
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
38 |
Brandon Novak
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
39 |
Austin Yoder
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | +0.3% | SB | |
40 |
Andrew Morgan
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
41 |
Jack Cusick
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
42 |
Josh Blake
Star Swimming
|
Star Swimming | – | – | PB | |
43 |
Broc Miller
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | +4.8% | SB | |
– |
Max Gustafson
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | ||
– |
ASHTON PIETROBONI
West Allegheny Aqua Club
|
West Allegheny Aqua Club | – | – | ||
– |
Michael Kehm
Peters Township
|
Peters Township | NS | – | – |