Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ty Powers
North Hall
|
North Hall | JR | 20 | -1.1% | ||
2 |
Cash DeLoach
Tucker
|
Tucker | JR | 17 | – | PB | |
3 |
Alex BeMiller
Marist
|
Marist | JR | 16 | +5.8% | PB | |
4 |
James King
Woodward Academy
|
Woodward Academy | SR | 15 | – | PB | |
5 |
Dean Farris
Paideia
|
Paideia | SO | 14 | – | PB | |
6 |
Braxton Young
Marist
|
Marist | SR | 13 | +5.6% | SB | |
7 |
Jacob Jordan
Chamblee
|
Chamblee | JR | 12 | – | PB | |
8 |
Jonah Beri
Blessed Trinity
|
Blessed Trinity | SR | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Mark Kale
Holy Innocents Episcopal
|
Holy Innocents Episcopal | JR | 9 | PB | |
10 |
Benjamin Syers
Sequoyah
|
Sequoyah | SR | 7 | PB | |
11 |
Landon Keller
Greater Atlanta
|
Greater Atlanta | JR | 6 | PB | |
12 |
Sam Beadles
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SR | 5 | ||
13 |
Chase Martenson
Marist
|
Marist | SR | 4 | ||
14 |
Savva Ivakin
Tallulah Falls
|
Tallulah Falls | FR | 3 | ||
15 |
Robbie Scott
Starr's Mill
|
Starr's Mill | SR | 2 | PB | |
16 |
Grady Edmondson
Rome
|
Rome | SR | 1 | PB |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ty Powers
North Hall
|
North Hall | JR | 153 | -0.7% | ||
2 |
Alex BeMiller
Marist
|
Marist | JR | 137 | +5.0% | PB | |
3 |
Dean Farris
Paideia
|
Paideia | SO | 134 | – | PB | |
4 |
Cash DeLoach
Tucker
|
Tucker | JR | 134 | – | ||
5 |
Braxton Young
Marist
|
Marist | SR | 133 | +5.3% | SB | |
6 |
James King
Woodward Academy
|
Woodward Academy | SR | 132 | – | PB | |
7 |
Jacob Jordan
Chamblee
|
Chamblee | JR | 131 | – | PB | |
8 |
Jonah Beri
Blessed Trinity
|
Blessed Trinity | SR | 129 | – | PB | |
9 |
Benjamin Syers
Sequoyah
|
Sequoyah | SR | 126 | – | PB | |
10 |
Mark Kale
Holy Innocents Episcopal
|
Holy Innocents Episcopal | JR | 126 | – | PB | |
11 |
Sam Beadles
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SR | 122 | – | ||
12 |
Chase Martenson
Marist
|
Marist | SR | 121 | – | ||
13 |
Robbie Scott
Starr's Mill
|
Starr's Mill | SR | 120 | – | PB | |
14 |
Landon Keller
Greater Atlanta
|
Greater Atlanta | JR | 120 | – | PB | |
15 |
Grady Edmondson
Rome
|
Rome | SR | 119 | – | PB | |
16 |
Savva Ivakin
Tallulah Falls
|
Tallulah Falls | FR | 117 | – | ||
17 |
Luca Castresana
Evans
|
Evans | SR | 116 | – | ||
18 |
John Wesley
Spalding
|
Spalding | SR | 114 | – | ||
19 |
Jacob Colquitt
Prince Avenue Christian
|
Prince Avenue Christian | SR | 113 | – | PB | |
20 |
Maalik Nixon
Mcintosh
|
Mcintosh | SO | 112 | – | ||
20 |
Matthew Haertel
Marist
|
Marist | SO | 112 | – | ||
22 |
Andrew Hogue
Greenbrier
|
Greenbrier | JR | 111 | – | ||
23 |
James Haymond
Hardaway
|
Hardaway | SR | 110 | – | PB | |
24 |
Nicholas Coats
North Paulding
|
North Paulding | SR | 110 | – | PB | |
25 |
Kell Waddell
Flowery Branch
|
Flowery Branch | FR | 109 | – | ||
26 |
Alex Quach
Savannah Arts
|
Savannah Arts | JR | 109 | – | PB | |
27 |
Jake Jacobi
Greater Atlanta
|
Greater Atlanta | SR | 109 | – | PB | |
28 |
John Luke Gallagher
Tallulah Falls
|
Tallulah Falls | SO | 107 | – | ||
29 |
Matthew Pipkin
Northwest Whitfield
|
Northwest Whitfield | SR | 107 | – | PB | |
30 |
Jake Allen
Walnut Grove
|
Walnut Grove | FR | 106 | – | ||
30 |
Will Gurley
Ringold (GA)
|
Ringold (GA) | JR | 106 | – | PB | |
32 |
Jake Davis
Toombs County
|
Toombs County | JR | 105 | – | ||
33 |
William Syre
Lakeside (DeKalb)
|
Lakeside (DeKalb) | JR | 105 | – | ||
33 |
Jay Bland
The Lovett School
|
The Lovett School | SR | 105 | – | ||
33 |
David Schofield
North Hall
|
North Hall | JR | 105 | – | ||
36 |
Nathan Settlage
Wesleyan
|
Wesleyan | JR | 104 | – | ||
37 |
Greer Blackmon
River Ridge
|
River Ridge | JR | 104 | – | PB | |
38 |
John Caras
Northview
|
Northview | SR | 103 | – | PB | |
39 |
Timothy Stewart
Riverwood
|
Riverwood | SO | 103 | – | ||
40 |
Michael Maher
Greenbrier
|
Greenbrier | JR | 103 | – | PB | |
41 |
Marshall Gray
Greater Atlanta
|
Greater Atlanta | SR | 102 | – | ||
42 |
Taylor Cooper
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SR | 102 | – | ||
43 |
Kevin Gage
Lakeside (DeKalb)
|
Lakeside (DeKalb) | JR | 101 | – | ||
44 |
Andrew Wilborn
Pinecrest Academy
|
Pinecrest Academy | SR | 101 | – | PB | |
44 |
Shota Barbeau
Dunwoody
|
Dunwoody | FR | 101 | – | ||
46 |
Jimmy Peterson
Paideia
|
Paideia | SR | 100 | – | PB | |
47 |
Grant Oesterling
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SO | 98 | – | ||
47 |
Josh Butler
River Ridge
|
River Ridge | JR | 98 | – | ||
47 |
Patrick Lindstrom
Chamblee
|
Chamblee | JR | 98 | – | PB | |
50 |
Samuel Stewart
Eastside
|
Eastside | SR | 98 | – | ||
51 |
Josh Chatfield
Saint Pius X
|
Saint Pius X | SR | 98 | – | PB | |
52 |
Dylan Kearney
Greater Atlanta
|
Greater Atlanta | JR | 97 | – | PB | |
53 |
Liam Eastham
Dunwoody
|
Dunwoody | JR | 97 | – | ||
53 |
Raleigh Webb
Allatoona
|
Allatoona | SO | 97 | – | PB | |
55 |
Kirby Thomas
Aquinas
|
Aquinas | JR | 97 | – | ||
56 |
Robert Padgett
North Oconee
|
North Oconee | SR | 93 | – | ||
57 |
Aj Montero
Northview
|
Northview | SR | 92 | – | ||
58 |
Jack Wright
North Oconee
|
North Oconee | JR | 92 | – | PB | |
59 |
Addison Wootton
Lakeside (DeKalb)
|
Lakeside (DeKalb) | SR | 89 | – | ||
– |
Phillip Stith
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SO | NS | – | – |